Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A další:
    http://itar-tass.com/proisshestviya/1753615
  • Domnívám se, že sama ukrajinská vláda již východ země fakticky odepsala, tak jako Krym. A není divu. Těžko by dokázala financovat obnovu rozbombardované země. Navíc lidé z východu Ukrajiny nikdy již nebudou považovat Kyjev za svoji vládu po tom, co je nechal napospas válečným hrůzám a navíc sám devastoval jejich domovy. I kdyby došlo k znovupřipojení k Ukrajině, bude to už vždy region nepřátelský centrální vládě. Kyjevská vláda ale má zájem na pokračování bojů ještě z jiného důvodu. Neví totiž, co si počít s ultrapravicovými pluky Pravého sektoru, které těžce vyzbrojila a nyní není síly, která by je dokázala ovládat, případně rozpustit. Tyhle neonacisty, kteří se vůbec netají svým obdivem k nacistickým symbolům, zatím drží na místě boje se separatisty. Ale co kdyby skončili? Co s nimi pak? To je problém, kterého se Kyjev bojí jako čert kříže. Dal totiž zelenou vzniku novým SA a ty se tak snadno odzbrojit nenechají. A jejich idea etnicky čisté Ukrajiny může přerůst v něco hodně a hodně ošklivého.
    • velmi výstižné *4*
  • sleduji, jak rusofobové ztrácí poslední zbytky soudnosti, rozum snad neměli nikdy. Jejich zděšení, že Rusko je sebevědomý stát, jehož prezident je naprosto mimořádný politik,, který snad nemá konkurenci nejen dnes ale ani v době nedávno minulé, je opravdu úsměvné.

    Jen ten slovník - rusáci, stepní primitivové, dejte jim ultimátum, vlítněte na tu Moskvu, skřet, trpajslík... atd, svědčí o jediném, jste mili rusofobové tzv, "na hrnci", jste bezmocní , jste směšní a navíc, vývoj jde mimo vás. zdejší nácci už jen zlostně sípají... a dobře jim tak.

    Válka, kterou ve spolupráci s EU rozpoutalo úchylné vedení USA, vyděšené z toho, že svět už dávno nejde podle jejich taktovky, je strašná a zasáhla a také zasáhne celou Evropu. Ukrajina nejen že přijde buď dlouhodobě nebo natrvalo o Doněck a Luhansk, které se po skončení bojů za ruské opomoci zkonsolidují, ale podle mne se rozpadne na válčící gubernie, každá bude mít svého oligarchu a jeho sadistickou armádu. V Kyjevě pak budou sedět kašpárci určení pro jednání se světovou veřejností.

    Všichni, kdo jezdili podporovat Majdan, včetně toho blba Zaorálka, by měli skončit před soudem, a já doufám, že taky skončí.
    Dnes stojí jedna otázka - zda strach USA z Ruska je větší než jeich šílená snaha po světovládě , Já doufám, že je větší, a že Rusko neohrozí. My v Evropě totiž chceme přežít.
    • Máte naprostou pravdu. Viz. clenkscm, byť mám dojem, že tenhle člověk používá i mnoho dalších nicků, např. soudružka Pusinka, Honza a další. Ovšem všechny tyto příspěvky mají stejný styl, totiž nediskutují, ale omezují se jen na primitivní, stále se opakující, nadávky. Proto mě tyto skutečnosti vedou k názoru, že se zde na diskusích vyskytuje pouze jediný škůdce, buďto psychicky postižený nebo někým placený. Proto by bylo nejlepší na jeho příspěvky nereagovat.
      • A co tu dokola píši? Nereagovat, nehodnotit, ignorovat. Ale né, egoisti si musí na těch blbech dokazovat ego a polemizují s nimi. Reagují na ně. Třeba zlej troll, který to bere jako zpestření, ale nahrává jim na smeč. A další a další.
        • Zlej Trolle,promiň ale mluvit o sobě už je i na mě moc *15* Zlej Toll to bere jako spestření???? vždyť jsi psal z tohoto nicku,že jsi tu nový ne? sakra,trochu si to uspořádej ty truhlíku,takhle ti to pak nikdo nesežere. *15*
    • Souhlas. Už jim zbyly jen zoufalé výkřiky a mínusy.
  • tak to je když se sedne ke stolu a dohodnou se rozumní lidé.
  • Porážka UA je nevyhnutelná,proto tak narychlo svoláná schůzka s prezidentem Putinem.A k otázce vyzbrojení UA od Spojených států,nevim,nevim ale jestli to půjde UA jako Iráku nebo jako opozici proti Bashar al-Assadu,tak to bude pro USA opravdu terno.
  • Musí se hódně chvátat, aby se ukrofaschos a kyjevjudend nedostali v Debalcevu do zajetí, podle odposlechů jsou tam i zahraniční žoldáci, jak by tohle potom gauneři USA/ NATO/ EU vysvětlovali světu???
  • Tak vida, masoví vrazi ve vládě UA by chtěli mír pomocí dalších vražd. Kdo tohle nevidí, nepochopí ani množiny. Dokud nebude Novorusko prohlášeno za autonomní republiku, bude se vraždit dál. Nemusím nikomu snad vypisovat, co jsou úkáčka zač. Hlavním důvodem záchvatů čokoládového barona je alkoholismus a to, že pozemky pod městy, bohaté na břidlicový plyn jsou již prodány kamarádům z USA. To je skutečně můj poslední příspěvek k frašce, kdy umírají za zájmy vrahů obyvatelé, nevinní obyvatelé.
    • Pokud vím, tak zatím na východě Ukrajiny vraždí Putinovi vojáci na dovolené.
      • pokud vím tak na ukrajině vraždí žoldáci z USA,EU a fašistický pravý sektor
        • Vědět znamená znát skutečnost nikoli slepě opakovat goebelsovskou propagandu.
  • Jedině proletariát Novoruska má právo rozhodovat o své budoucnosti. Ať žije internacionála !!!!
    • *1* *1* *5*
  • pauze nahlédl, zjistil že planeta stále rotuje kolem své osy ve dne je světlo v noci tma, provokatér(ři) s různými nicky jako soudružka
    anonymní pusinka bl...ec jarka kakykak stále potí stejné nesmysly bez hlavy a paty a při tomto uklidňujícím zjištění že vše je při starém a na svém místě a Vesmír se nadále rozpíná, odcházím...
  • Vyprášit Rusům kožich je asi jako ho vyprášit chlapovi 2,10 výška,váha 130kg a ještě je to mistr světa v profesionálnim boxu.Já bych to rozhodně nedělal.
    • Žádný strom neroste do nebe, ani ten ruský. A nikdo to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak, ani Putin. A taky bude jednou státní před Nejvyšší Spravedlností. i když se tomu teď zjevně směje.

      Velikost není všechno. Stačí vzpomenout si na Obra a Goliáše. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit