Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic nedeudu vysvětlovat nebo preloziovat!!!! xvse je jasne ai tem na který prijde V NOCI kontrolla!!!!!! budou se dit velkxy věci aprijde kontrola!!!!! a zeman!!!!!
  • S Rusem se vyjednávat nedá. Na Rusa platí pořádný klacek, vyprášit kožich a zahnat zpátky do stepi. Jedině tomu rozumí.
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano vazeny pratele prave se nachazim v nakupnym centru kde jsem prohral sazku a musel sem si snist smazeny syr z LACINEHO fastfudu abych poznal jak zije levicova chudina!!! Pro muj vitribeny jazycek zvykly na LUXUS a drahotu je to SOK nechtel bych tak zit!!!
    • Ano vazeny pratele prvni trydu ZS jsem uspesně vistudoval ve 14 letech a 2 trydu ZŠ jsem pak uspesne dokoncil ve 20. Bc psat pred jmenem my poradyl tatik pry to lyp vipada. Mam velice vitrybeny vkus a liby se mi kazda koza. Nejvice asi soudruzka Pussinka.
      • Je to dobrý. Ale Bc. se píše opravdu před jménem.
    • Tak nežij!!! Stejně jsi tu zbytečně!!
    • Ale NB, máš jak podřadná teplá socka
  • Jordánsko dnes podniklo 56 leteckých útoků na velení IS a hodlá v nich
    pokračovat tak dlouho dokud je všechny nevymaže z povrchu zemského.

    Kdyby se takto zachoval každý slušný stát na planetě tak je problém jménem IS
    do týdne vyřešený. Poděkování zaslouží i Kurdský národ který s nima tvrdě bojoval
    zatímco Iracká armáda prchala.
    • konečně s tebou souhlasím,slušný stát sýrie pod vedením bašára asada to je spojenec,akorát tá prašivá amerika z něj dělá nepřítele
  • Soudruzi tu zase překrucují fakta!

    Puti Krym Ukrajině prostě ukradl. A řeči o náprávě starých křivd si nechte.
    Když se rozpadl SSSR Rusko na Krym žádný nárok nevzneslo. Jinak i nyní je
    podle průzkumu hodně Ruských lidí proti připojení Krymu.
    Čistě z ekonomických důvodů. Nechtějí dotovat Krymské občany.

    Podle vaší nelogiky by pak mohlo Německo žádat kus Ruska protože ho kdysi vojensky
    obsadila. Tato napravení křivdy už by se vám nezamlouvalo že. *15* *15*
    • Pořád ale platí, že klidné referendum, bez jediného výstřelu a oběti na Krymu je přijatelnější, než BOMBARDOVÁNÍ (HUMANITÁRNÍ) a zabíjení nevinných, včetně dětí, které provedlo USA a NATO bez souhlasu RB OSN v Jugoslavii, kvůli Kosovu. Nebo nemám pravdu???
  • Zlej trolle,tak dneska jsi to s těma nickama krapet přehnal,pod kolika nicky si tu dneska sám se sebou vykecáváš ? *15* Chodíš ty vůbec so práce,že jsi tu od rána do večera? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit