Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedině proletariát Novoruska má právo rozhodovat o své budoucnosti. Ať žije internacionála !!!!
    • *1* *1* *5*
  • Putine, s teroristy se nevyjednává.
  • Žádné NovoRusko neexistuje soudruzi. Jedna totalitní říše jménem SSSR už vám
    zkrachovala a druhou Rudou říši zla už vám nedovolíme zbudovat.
    • Děláš svou práci dobře, podal jsem návrh na zvýšení tvého žoldu o 5 doláčů Pusso
      • Mc Cain chce bojovat proti Ruským agresorům. Není divu že vám tak vadí.

        Jinak pro vás jsem slečna a né žádná hej pocem.
        • Takového již tady máme a chtěl být president po prvním výstřelu by si nadělal do kalhot,proto mě nevadí soudružko slečno.
        • Jak dlouho slečna? Týden, nebo padesát let?
          • Jsem mladá dáma a ne žádná padesátnice. Podobné urážky si vyprošuji.
            • Ve společnosti gentlemanů se tak chovám. Zde se přizpůsobuji vaší plebejské úrovni.
              • madla.znadrazi

                Reakce na příspěvek:

                Soudě podle rétoriky a úrovně tvých příspěvků jsi v té úrovni správně ...Pusso
            • Tak se jako dáma zkuste chovat.
  • Hlavní je však to, jaké dostane A.Merkelová instrukce (příkazy) od svého šéfa Obamy v USA, kam jede zítra na konsultace (kobereček). Dovolila si zatím dost, i když možná i ta její poslední iniciativa byla domluvena podle goebesovské taktiky, KDY PŘÍPADNÝ NEÚSPĚCH BUDE SVEDEN NA PUTINA S DALŠÍMI SANKCEM A S OBRÁCENÍM NÁLADY PROSTÝCH UKRAJINCŮ PROTI RUSKU.. To radí ve své knize Zb..Brzezinski podle dřívějšího návodu Otty von Bismarcka, že :
    „Síla Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času.“

    Zdá se že se USA snaží rozpoutat bratrovražedný boj podle tohoto návodu. Uvidíme!!!!!
  • Pokud neprodleně a poníženě zúčastněné strany nepřijmou všechny Putinovy podmínky budou fašisticko-teroristické jednotky obklíčené v kotli u Debalceva vyhlazeny hrdinnýmy vojsky Novorossie!!!
  • Eu ustupovala Hitlerově agresi a nyní bohužel ustupuje Putinově agresi!

    Není o čem jednat. Rusko musí přestat dodávat vojáky a zbraně na Ukrajinu. Tamní
    Ruská menšina je součástí Ukrajiny a nemá právo si na jejím území zřizovat republiku.

    Naštěstí Mc Cain a jiní Američtí demokraté chápou že s teroristy se nejedná ale bojuje.
    Proto je třeba Ukrajinský boj za svobodu podpořit.
    • To samé USA,žádné zbraně!Jinak jdi do zbraně Jaseňuk čeká

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit