Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Energie vyrobená z jádra má význemný procentuální podíl v každé vyspělejší ekopnomice. Dosud
    žádný aktivista ani ideolog nedovedl vysvětlit dychtivému lidstvu,odku se vezme náhrada,a to za
    situace,kdy v brzké budoucnosti má vzrůst spotřeba elektřiny asi o padesát procent.
    Možná by bylo nejlepší,kdyby všichni antijaderní tykvouni udělali dlouhou řadu,propojili se zvonko-
    vými drátky,dostali do rukou ebenovou tyč s liščím ohonem a dělali,co dovedou. Pak by bylo blaho
    na Zemi.
  • Merkelová jenom populisticky brnká na zelenou notu, aby její strana neztratila další spolkový stát.
  • No tak něco takovýho mohl vyhlásit jen naprostý debil.Myslel jsem že Merkelová je teda chytřejší.Je to normální blbka.Všude postaví fotovoltaiku,zlikviduji pole a budou žrát.........nebudou žrát.
    A my uděláme pár elektráren navíc aby tam nemuseli svítit svíčkama.Samozřejmě ale platit to budeme my.
    Je mi zle.
    • debil jsi ty
  • To je dost, že někdo prolomil jadernou mafii. Spoustě lidem nedochází co je jaderná energie.
    Bohužel český člověk je zcela tupý a dělá co mu bylo za totality vštěpováno !
  • Obnovitelné zdroje v takové průmyslové zemi jako je Německo je holý nesmysl a kdo to vyhlásil bude prohlášen brzy za blázna. Nahradí je pouze uhlí. Kdo to ale bude v převažujících jihozápadních větrech u nás v severních čechách stále dýchat. Slunečními kolektory by muselo být osázeno celé Německo, nemluvě o větrných elektrárnách. No to bude kouzelné. Nebo, jak znám Němce, mají v rukávu využití energie ze syntezy jader vodíkových jader deuteria a tritia. Potom ovšem klobouk dolů. To bych jim zapomněl obě války.
  • no tak už nám zbejvá jen liščí ocas a ebonitová tyč..
  • No tak na toto jsem zvědavá. A jestlipak paní Merkelová ví, kolik neekologických jedů a neekologické energie je potřeba na výrobu takových ekologických zařízení? No a představa tisíců kilometrů čtverečních fotovoltaiky a větrných elektráren? Nebo že by vzhlížení k Tokamaku? To až jednou tahle pandořina skříňka pšoukne, tak se nikdo na zeměkouli nestačí ani leknout. *8*
  • No tak fajn, v Temelíně přistavíme jedenáct nových bloků, totéž v Dukovanech a Slováci otevřou Jaslovské Bohunice. Jako správná kolonie pak budeme svítit loučemi.
  • To jen u nás se budou neustále stavět jaderné elektrárny,aby si betonáři přišli na své a taky akcionáři ČEZU.Do té doby než se něco stane.Zajímalo by mne kdo potom za eventuelní průšvih bude zodpovědný a kdo zaplatí náklady na případnou sanaci. *11*Anepřesvědčujte mne o bezpečnosti jadra.To si japonci i rusové mysleli taky jak je to bezpečné.
  • To by mohlo znamenat zhroucení všech středoevropských nenergetických sítí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit