Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdalipak půjde položit věnec i k hrobům padlých sovětských osvoboditelů.....
    • Krasnaja armija nebyli osvoboditelé, ale nejdřív partneři (Pakt Molotov-Ribbentrop) a pak nájezdníci, dobyvatelé a plenitelé. Ještě jsou pamětníci toho jak se ten ruský dob.tek choval k civilům, zvláště ženám.
      • Němci měli nejrve jiné partnerym byli jím Polsko a Velká Británie v první řadě. Teprve poté, kdy se ostatní státy Evropy odmítly spojit se SSSR a zavázat se k pomoci smlouvami, nezbyloSSSR nic jiného, než se snažit oddálit válku všemi způsoby a to i tím, že stejnou smlouvu, kterou s Německem už měli ostatní, uzavřít taky.

        Podle průzkumů německé historičky na území tehdejšího Německa více než třetinu znásilnění měli na svědomí vojáci západních armád a to je docela s podivem, vezmeme.li v úvahu, že jim nikdo rodiny nezabil, deti neumučil a proto neměli s Němci žádné osobní účty.

        Vím, že se trápíš pro prohru své oblíbené náckovské party, ale už se s tím prostě smiř, prohrála tenkrák, prohraje s Ruskem zase. *14* *14*
  • Uctít památku lidí, které sami zavraždili se mi zdá pokrytecké. V návaznosti na bránění ruským motorkářům uctít památku padlých vojáků. Nevím co si o tom mám myslet.
    • politické hry pro VOLI(Y)-če. Morálku v tom nehledejme.
  • Právě mi volala Simča, prý se jí rozsvítilo a chce 9. května do Moskvy. I na daču do Ruska o prázdninách pojede, jak tuhle popisovala. Nu vot, Simečka, pačemu nět? *1* *1* *1*
  • pravou tvář Němci ukázali v tiom, jak se dnes chovají k Rusku , vsadím se, že květiny koupila za státní, autem přijeli každý svým i s partou kamarádů, vjeli až k památníku, lidi odstrkovali, a pak seze pěkně do auta a do tepla....to se to uctívá
  • Německo se k tomu postavilo čelem - odsoudilo zločiny Nacismu
    a dodnes se za ně stydí.

    To Rusko má v čele agenta zločinecké organizace KGB a žádný proces
    potrestání komunistických zločinců z dob SSSR se tam nekonal.
    • dost zločinců v klidu dožilo a Braun přímo luxusně
    • Jasně, přesně tak, jako ty tvrdíš, že jsi holka. Lhát každý neumí...z tebe by měli radost nejen za velkou louží, ale i v Bavořích kamarádi z Landsmančaftu. *1*
      • Jsem holka takže lhář jsi ty. *5*

        Simona
        • už aby ti zkapal počítač ,to je děs a ne za ty nazory ,ale za ta kvanta žvástů
  • Copak, rusofobové Simča and her companies se tady nepředvádějí? Žádná horká slova o krutosti nacismu by se jim v těch podplacených palicích nenašla? Ačkoliv, proč se tomu vůbec divím... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit