Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už odjela ta baba, nebo có?


    WOW !!!
  • Soudruh Sobotka uživejte křeslo znova ho nezískáte.
    • Většina těch, co nesnáší Merkelovou a imigranty jsou sami imigranti z východních enkláv za řekou Moravou. Nikdo Vás sem z toho vašeho Slovenského Království nezval, chtěli jste být samostatní, tak budťe. *12* *12* *12*
      • vanhorne
        Tatare lojzo,podivej se na mapu Ceske Republicy protoze za Moravou je i Austria, ty jako tatarsky cestovatel bys to mel znat kde ses musel pres reku Moravu prebrodit abys mohl vandrovat po Cesku.
      • Já jsem Pražáčka?
  • Stateční Rusové provádí na svém území vojenský cvičení, a díky tomu budeme dovážet z amrdólie levný magi v kostkách!!!


    YEAH !!!
    • Co kdo dělá doma mě nezajímá
  • Je škoda, že i Sobotka neukázal podobný postoj ČR k migraci a problémům EU, jako je ukázal prezident Zeman. Jeho prohlášení, "...Prezident republiky vyjádřil názor, že pokud si Německo pozvalo ilegální migranty, nemůže formou uprchlických kvót přenášet odpovědnost na země, které je nepozvaly." Podobně názor občanů vystihuje i to, že Zeman vidí problémy EU v byrokracii Bruselu. Merkelová si jistě z názorů našich představitelů vybere pouze ty, které ji jdou do jejího plánu. A zde vyhrává Sobotka. Bohužel.
    • Zeman je náš nejlepší prezident a to kavárenští povaleči, kchárlovci, lehkoživkové, havloidi, obhájci islamistů a sluníčkáři nemohou překousnout. Dobře jim tak, ať se svou fóbií chcípnou, nikdo je oplakávat nebude.
  • Kulihrach BTW by chtěl kolem sebe vidět jenom samé k.ndy a když se podívá do zrcadla tak najedou vidí pořádnýho č.ráka *1*
  • Jediná možná varianta je czexit, pokud se EU sama v krátkém čase nerozpadne. Tečka. Diktát a diktátoři jsou v Kocourkově kupodivu neoblíbení a tak soudružka Merkel, ani vejpitník Juncker von Slivovic nemají šanci. O té muslimské pakáži z Afriky se ani nezmiňuji. *12* *16* *12*
    • absolutní souhlas, je nutné odejít z EU obnovit RVHP a přivinout se do prosperující ruské náruče

      Novočesko čeká pane Putine
      • Velmi ale velmi prostoduché, nicméně typické, zlej trole. *15*
  • Paní Merkelové děkuji za návštěvu
    • Já také, viděla, jak na ni občané vystrkují zadky a pískají jak na kravičku. A to se vyplatí vidět na vlastní oči, Helmute. *14*
      • zlej trolle, pokud by jsi to chtěl vidět na vlastní tak by jsi musel po dvou letech vylézt z kanafasu
        • Evropskou mám za rohem, zlej trole. *14*
  • To je téma k Merkelové ,ne k Putinovi.
  • stalinisté, dneska jsem vstala až po osmé, zítra se polepším *5*
    • Náhodou nechodit do práce je skvělá akce jak dostat kapitalistickou hydru na kolena, podlomíme je.
      • přééééésně, rozložíme EU zevnitř
  • Všechen ten boordel začal Velkou říjnolistopadovou revolucí, nebýt nás komančů, byl by v Evropě a ve světě klid.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit