Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konečně se někdo našel! Konečně je tady vůle pomatenou hlupaňu z Bundestagu vyfičet.Pak už by byl jen krůček pohnat ji k soudu.Přeci nelze v kultivované Evropě mlátit lidi po ušách! Tvrdit jim že hordy už od pohledu nevzdělatelných, nezačlenitelných islamáků nám tady budou přínosem.Je hloupost se domnívat, že TO co se doma celoživotně povalovalo s nataženou dlaní, se tady ráno v 6:00 postaví ke stroji a bude do 14:00 pracovat.NE! TO co tady dorazilo se bude i tady povalovat, žít na dávkách, zaplňovat kriminály a lůžka v nemocnicích.Tedy TO co nikdy ničím do systému nepřispělo, bude čerpat plnými hrstmi.A tak je jediné řešení kopat, kopat až všechno definitivně vykopat!
    • Ja, ja, ganz genau, damit stimme ich überein.
  • Merkelová tam není na věčné časy jak Putin.
    • V rozvojových diktaturách to mají až do smrti.
      • A po smrti skončí v myším oleji, tedy ta desetina co nesežerou červi.
  • http://www.novinky.cz/ekonomika/403422-oxfam-zamestnanci-americkych-drubezaren-nesmi-ani-na-zachod-nosi-pleny.html
    • v demokratických USA se mohou lidé svobodně rozhodnout jestli se poserou nebo vyserou
      • Zato v CCCP Putin každému nařídí co musí udělat. Jelikož ale nemají co jíst, tak se.ou tenká hov.nka.
        • seremyš v demokratickým světě muže diskutovat i takovej buz.rant jako ty.
  • Není teplouš jako teplouš.
    Ruský socka teplouš Semjon BTW okupuje 24 hodin denně jen stránky Tiscali. *2* *2*
    Podvádí s hlasováním aneb mínus a plus 10 za vteřinu.
    Nenápadný co.? Jako howno na parapetu *2* *2* *2*
  • konečně vyhrajou naši... *14*
    • myslíš vaši? mamka Naďa a táta Soňa, nebo strejda Karel a jeho manželka Honza...
      • počkej, zlej troll tě nakope do rici hnusáku *10*
  • Jde o to, jak a v čem bude pokračovat. Jestli ve stejném duchu jako Merkelová, tak je to v háji. A jestliže je to ambiciozní člověk, tak bude před Amíkama stát v pozoru jako Merklice a možná bude i razantnější. Řekla bych, že potřebují blbce, který zmáčkne ten puntík. *3*
  • Německo zásobuje celou Evropu svými mudrci.. Merkelová, Juncker, Schulz atd... Že sami nemají třeba ani maturitu, přece nevadí, hlavně že jsou v té správné straně a udílí rady ostatním. Teplouši jsou v módě, to mě ani nepřekvapuje. Ha, ha...
    • Lepší jsou studěňouši? *15*
      • Největší tragédie lidstva vznikají a jsou od zhrzených psychopatů zakomplexovaných ve svých problémech. Přitom okolí, většině by to tak ani nevadilo když někdo řekne o jeho problému. Problém je bohužel jen v nich samých a v jejich domněnkách jako útoku proti nim. Psychopat takto postižený ve své mysli a křivdy odpoví velmi razantním až i agresivně nečekaným útokem a ve své paranoje domněnek...Přečtěte si jednoho ublíženého nešťastného-Mein Kampf...
        • No není jen Mein Kampf, jsou i sebrané spisy Marxe-Engelse-Lenina-Stalina-Gottwalda... *2*
  • Jak může být v CDU homosexuál, to dost dobře nechápu. Zaznamenal jsem, že papež to tak nějak překousl, ale že by se s tím ztotožnila většina stoupenců CDU, to mi nejde na rozum. "Demokratický" volební systém funguje všude stejně. Skupinka si stanoví pravidla, pořadí na kandidátce a pak se demokraticky volí. Jen v Řecku žádné kandidátky nebyly.
  • Jeden všem dobře známý ukrajinský prezident se modlí k Bohu: "Ó Bože, pomoz mi vrátit Krym".
    A Bůh mu odpovídá: "Krym už jsi vrátil, teď je čas, abys vrátil i peníze..."
    • *1* *1* *1* *1*
  • Potká takhle jednou Kohn Roubíčka a povídá mu: Poslyšte Roubíček, slyšel jsem, že se stěhujete na Kubu, co vás k tomu vede? Ále, povídá Roubíček, víte, to takhle jednou čtu noviny a tam se píše o tom, jak se spolu můžou ženit homosexuálové. No, za Rakousko-Uherska to bylo trestný. Za první republiky to nebylo trestný, ale nežádoucí. Za komunismu to bylo tolerovaný, ale nikdo o tom nemluvil. Po revoluci to bylo vyhlášeno za rovnoprávný s heterosexualitou a mluví se o tom všude. No a já se tu nechci dožít doby, kdy to bude povinný.
    • Lok, tady to maj opravený, Kohn s Roubičkem si onikali. *3*

      Potká takhle jednou Kohn Roubíčka a povídá mu: Poslechnou Roubíček, slyšel jsem, že se stěhujou na Kubu, co jich k tomu vede? Ále, povídá Roubíček, vědí...
      • Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses kokotem.
      • raději už neopravuj *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit