Přejít na výpis diskuzí

Městečko, kde všichni mladí jsou už 'nahoře', v záchranu ani nedoufá

31.12.2017 17:21
6 příspěvků

Za poslední čtyři roky odešlo z padesátitisícového města Sanski Most v severozápadním cípu Bosny a Hercegoviny skoro osm tisíc jeho obyvatel, většinou mladších ročníků. Nemohli najít práci a s ní jistotu pro svou budoucí rodinu, a tak zamířili do západní Evropy. Město se tak pomalu mění v místo plné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás je většina "bývalých" taky už "nahoře".
  • Německo prosperuje dík Česku a hlouposti méněcenných členů EU Východní Evropy a podporuje darebáky typů tzv. uprchlíků.
  • radosti. Tak bosňáci zaplavují Evropu. Všeobecně uznávaní darebáci šmelináři a rváči se derou do EU. Když je někde nějaký problém vždycky jsou v tom Jugoši. Dávno měla být postavena vysoká zeď kdy by tato bývalá Jugoslavie byla dokola obehnána. A tak nám tady banda plní kriminály, parazituje to na všech systémech a ne a ne to dostat domů.
  • Německá ekonomika tyje z Evropy. Systém EU je nastaven tak, aby Německo prosperovalo, hlavně z bídy méně vyspělých zemí.
    • Tyje ? No tak ať to někdo změní - Evropa přece není jen Německo ! Tak ať do Německa nejezdí dělat - z té Bosny (Polska, ČR a kdoví odkud), ať je zaměstnají doma (domácí firmy, stát) a dají jim (hlavně !) vydělat "německé" platy. Dělal byste v Německu, pokud si i doma v ČR vyděláte běžně např. 70-80 tisíc korun (měsíc) ? Asi ne, co !
      To Německo sice tyje, ale dá lidem vydělat, na rozdíl od jejich domoviny. Od dob Hitlera se na tom moc nezměnilo ...
  • nějací původní Němci ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit