Přejít na výpis diskuzí

Metanol stále řádí: V Olomouci zemřela 34. oběť

14.11.2012 19:42
8 příspěvků

V olomoucké fakultní nemocnici dnes odpoledne zemřela na otravu metanolem sedmašedesátiletá žena. Dnes to řekl mluvčí nemocnice Egon Havrlant. Je to už 34. oběť jedovatého alkoholu v zemi. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Před časem jsem tady psal, že dokud se nebude zatýkat v Českém Těšíně, tak budou lidé umírát pořád dál. Jenže to jsou sponzoři a hodně štědří sponzoři politiků, takže po výměně ministra spravedlnosti a policejního ředitele se už vůbec nemusí ničeho obávat. Žijeme v totálním Absurdistanu, ve kterém jsou všechny hodnoty obrácené. Vládne kult peněz a o morálce se už ani nemluví. Je to dokonce zbytečné, protože většina privatizátorů pod vedením Kikiny Pružinského pojem morálka a špinavé peníze nezná a ani neuznává...
  • Máš naprostou pravdu, dneska se najde zločinec nebo vrah podle úplných maličkostí, stačí vlas kus oděvu jakákoliv stopa, a tady evidentně mají zakázáno cokoliv vyšetřit protože chapadla sahají na vysoké místa, taková sviňárna snad není nikde v Evropě.Lidé budou umírat dál aby se nezjistila osoba která je nedotknutelná.
 • Člověka tohle akorát ubezpečuje, že tvrdý alkohol se má vyrábět pod jasným dohledem a kontrolou státu, který ve vlastním zájmu nebude dopouštět, aby se takové látky v jejich pití vůbec objevili na trhu. Tohle se stává jen u těch výrobců, kde tohle dělá kde kdo za účelem často si vydělat takové peníze i jinak ...Prostě některé věci a výrobu by si stát neměl tak velkoryse pouštět z ruky už jen pro to,aby měl víc pod kontrolou "své peníze" co mu tímto utíkají jinam a do jiné kapsy.
 • N E C H L A S T A T ! ! !
  • no má pravdu, je to typický přístup čechů i pro korunu by si nechali vrtat koleno. Všichni o tom vědí, ale přesto tu podezřelou flašku vodky co koupili za pade nevylejou někam jinam než do sebe.
  • Nechlastat
  • Nevěřím že jsi takový blb, tobě není divné že se taková věc nemůže řešit donekonečna a lidé budou umírat dál, nezdá se ti to divné?
 • Je vidět že taková věc kterou by soukromý dedektiv vyřešil za týden je neřešitelná, lidé budou umírat dál, protože vinníci jsou nedotknutelní, opravdu děs.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit