Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidčky ja to nechapu že musíte stále chlastat.
  • Jednoduché řešení: NECHLASTAT!
  • Megalomanské vyhlášení prohibice a ve stylu "z cizího krev neteče". Na takové plýtvání peněz naše vláda přišla hned. Pro lidi zase nic. Nebýt dobré práce policistů, tak nás tu už polovina není. Za ty peníze mohly být zřízeny laboratoře, třeba i pojízdné, ve kterých by si každý mohl nechat zakoupený alkohol otestovat. Zatím je to možné jen na málo místech v zemi a někde i za drahé peníze (ale my jsme už přece zaplatili).
    Mám doma Jindřichohradecký tuzemák, plněný 27.6.2012, s kolkem s černým písmem, koupený na koláče, které jsem dosud nepekla. Proč? Protože se bojím vytrávit 10 lidí! Bojím se ho vylít, protože nevím kam. Bojím se koupit další, protože tady v PENNY i v TESKU se tentýž znovu prodává - stejné kolky, stejná doba plnění, jen cena je daleko vyšší.
    • Jsem na tom stejně.Protože já mu na škole říkal koňak pro studenty a čůčo s kofolou,ale to tady nebyla demokracie,ale stát,který se postaral o své ovečky-za ten bych bojoval,ale za tohle ani náhodou.
  • Než začnu psát,tak bych chtěl požádat o zrušení reklamy FIA ,protože já na reklamu nedám,nejsem ovčan.Dobré zboží se chválí samo.Pokud sponzoruje Tiscali tak nechť křížek funguje.K věci:toto je ukázka v jakém bordelu tady 23 let žijeme.V normálním státě by tyto lidé již byly popraveni,protože smrt za smrt.Zabavený majetek.Ale to tady bylo a byl pořádek a ne tzv.demokracie,protože pořádek je pro slušné lidi a demokracie pro nepřizpůsobivé na barvě pleti nezáleží.To co je na tomto případě tak tento šlendrián je všude.Poslední případ je John on půjde dělat něco jiného,ale koryto v poslanecké sněmovně si ponechá.Ukažte mi takovou zemi v Evropě,kde to je možné, krom tohoto Absurdistánu.Volte presidenta,který se tam nedere a neposlouchejte média,která vám podsouvají jména.Dle mého pozorování tam není ani jeden vhodný.
  • SMUTNÉ *16* *16* *16*
    Jak dlouho to bude pokračovat????
    Všude jinde by byli viníci za mřížemi, majetek zabaven.
    Co dělaji veškeré kontrolní úřady????
    Dříve by vyrazili do ulic kontrolóři a mastili by takové pokuty a tresty, že si každý rozmyslel prodávat jakékoli svinstvo !!!! Ministri by se přetrhli,aby se vše dalo do pořádku.
    Za součastných ministrů by byl jen výborný řetěz.--také se nepřetrhnou--!!!! A ještě jen mlží a mlží. (asi tam mají namočené prsty. !!!!! HANBA *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit