Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mi je špatně z těch co na sebe nechají šahat jen aby dostali roli/aby jim vydali album i když na to nemají... To pak počestný lidi nemají šanci.
    To že se podařilo třeba tomu Weinsteinovi nebo například Billovi Cosbymu tak dlouho tajit jen ukazuje na to, že ty holky prostě nic neřeknou. Žádný z těch případů starých násilností nemají ty ženy podložené výpovědí na policii, kterou provedli následující den... přitom každá z těch žen v řadě věděla, že není poslední, ale nějak jim to vědomí nevadilo.
    Samozřejmě že ty monstra měli být trestáni hned. Ne že se nechají pokračovat a pak spílate lidem, který s tím nemají nic společného, do násilníků.

    Pokud samy ženy nechají ty násilníky pokračovat a jeden násilník poznamená 20 osudů, pak se nedivte, že je tolik poškozených. Fakt se to nevyřeší tím, že budete nadávat lidem co vědí že je hnus.
  • Co příprava předražených vajec.Pro ty co top již zažili,nikdo je tehdy na Velikonoce nekupoval a pak to dávali k rohlíkům a to samé chce udělat s veškerým zdražováním a můžou si to naložit ...do ...
    • předražená vejce... naše babičky pěstovaly slepice a bylo po problému. *2*
      • V paneláku to dost dobře nejde.To by si šel na přestupkovou komisy zaplatit příspěvek Obecnýmu úřadu a ještě by si dostal vyhrůžný dopis s pruhem za 49,00Kč,abys věděl že jsi v demokracii.
  • Ať se snažíte jak se snažíte, jde to mimo mě.
  • Dnes, kdo nemá zážitek ze sexuálního obtěžování, tak jako by nebyl.
  • Na Russia Today psali, že na Sputniku se objevují lživé zprávy, Sputnik to popřel s tím, že RT je prolhaná zcela, jsem z toho yelen *1* Ach rasíja,rasíja, čeho se ještě dočkáme?
    • Ty jsi exotickej, už jenom tím, že na podobný bolševický hnusy lezeš. já bych se poblil.
      • To je místo Hlasu Emeriky a SE.
  • Jak do toho zapadá otevřenost Evropy našim milým muslimským a africkým návštěvníkům? Kde je ono německé "Refugees Welcome" ? Kde je volání Anarchistů "Uprchlíci vítejte?" Kde je touha po multikulturní společnosti? Je nejvyšší čas, aby začaly vznikat neziskové organizace, usilující o ideologický soulad mezi jednotlivými náboženskými proudy. Nebo se v Evropě nebude našim milým uprchlíkům líbit. A kdo si to pak zodpoví?
    • Spíš by se mělo volat "Refugees go to the Hell (Christianian one)" *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit