Přejít na výpis diskuzí

Migrace je osudovým testem pro budoucnost EU, varuje Merkelová

28.6.2018 15:07
12 příspěvků

Dvoudenní summit Evropské unie, který dnes začíná v Bruselu, bude zátěžovou zkouškou pro existenci samotné Unie. Německá kancléřka Angela Merkelová se tak vyjádřila o nutnosti uzavřít společnou dohodu o migrační politice. Osobně navrhuje zavést turecký model v afrických zemích. S tím souhlasí i český...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ta baba je neuvěřitelná - ona si vůbec nepřipouští, že za celou tu situaci = zamoření Evropy migranty a  všech těch půůůserů, které k tomu patří, nese největší podíl...
 • EU není špatný nápad, ale pod tímhle vedením spěje k zániku a obrovské ekonomické katastrofě. Migrační politikou přispěje ke zvýšení úspěchů akčních a nacionalistických stran, přičemž nacionalismus hodnotím jako vlastenectví.

  Kdyby Hitler nebyl magor, mohl založit podobný spolek a Evropu by dostal bez výstřelu. A zcela určitě by sem netahal negry a asiaty. S Araby ho spojovala společná idea nenávisti k Židům a jeho muslimské pluky SS odváděly, a v budoucnosti by špinavou práci v severní Africe, Palestině  a okolí,  odvedli za něj.

  Tahle mizerná Merkelovic zrůda je v devastaci Evropy daleko důslednější a jediné, co od její politiky můžeme čekat, je  budoucí celoevropská, občanská válka, zaměřená na vytlačení cizorodé náplavy z území Evropy. Tím zároveň vzniknou státy , a těch bude většina, s přísnou rasovou segregací. Nic jiného jim ani nezbude.

 • Merkelová bude bojovat za multikulturní EU a to třeba až do jejího úplného zničení.


 • Osudovým testem pro celou Evropu i pro EU je že šílená Milkel ještě stále není zastřelená,utracená ani oběšená.
 • Nejzábavnější je ,že migraci nejvíce odsuzují migranti typu Bureše,Okamury.

  Bývalý bolševik na Hradě asi zapomněl,že jeho  rodná partaj sem tahala Kubánce,Mongoly,Angolany a jiné pracovité národy z východní bloku.Výkvět z Vietnamu skončil v ČKD ,kde na jejich pracovitost dodnes vzpomínají.Co řekl Kreml a soudruh Husák tak to bylo.

  • Troubo,tehdá sem jezdili opravdu studovat a jeden Dr.medicíny mě nedávno přijímal na odborném pracovišti.Takže to byla opravdová pomoc těm státům.
  • A pak taky jarda Bureš + jana Okamura.😂😂😂
  • KIMCID
   A ty jsi žil kde že si myslíš že se tě to netýká či netýkalo?

   A teď sem rádi  továrníci a  podnikatelé tahají ukrajince,filipínce atd.

   V čem je to jiné  a lepší,když výplatu máš pod úroveň německého metaře?

   • Pravda ,ono nejde jen o migraci z Afriky,ale i o migraci druhého břehu řeky Moravy.Bohužel s nízkou porodností( a to už za komunistů) toho jako  moc nevytrhnem.Je paradox že naše výplaty nás dnes chrání před ještě větší vlnou migrace.
 • KIMCID
  Dobře vám tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit