Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Jistě nás chce každej Pirát a Topák obohatit o tohle?:https://www.crazyshit.com/cnt/pics/61968-what-the-fuck-this-guy-might-be-half-terminator

  • KIMCID

    Pokud tu budou lidi jako Drahoš co by je vítali tak je nadpis pravda.

  • Evropa musí na hranice postavit plně vyzbrojené vojáky neváhající proti vetřelcům použít své zbraně.

    • Stačí použít stejný kalibr,  troška prasečí kejdy se určitě ve Španělsku určitě najde

  • Zajímavý úkaz jsem v létě znamenal na jihu Španělska. Prastaré babičky jsem se zeptal lámaně anglicky kde je tady obchod.Odpověď? Počkej moment panáčku. A z chodby se vyhrnuli dva mladí špinavci z Afriky. A iniciativně začali plácat páté přes deváte. Anglicky. Dal jsem najevo že od takový nic nechci. Takže vetřelci už se vnutí do domácnosti, kde beztak přižírají babině z důchodu.Je neuvěřitelné jak je tamní společnost hloupá a naivní.Banda se tady začne domestifikovat, rozmnožovat jak tasemnice a nebude to k vyhnání. Ještě , že u nás platí svaté - cizinec není našinec.Nově - táhněte odkud jste přišli!

  • dnes v lídlu byla nejaká akce prý "přispějte na děti" ani korunu těm špínám nedávat, kdo ví na jaké slimáky to jde

    • Jde ta na nákup zbraní právě pro tyto špinavce.

  • dzixy
    Jak jsou zrůdná a nedokonalá pravidla o migraci svědčí případy ze Španělska, kde vláda zakazuje nelegální migranty vracet za plot, prý kvůli mezinárodním pravidlům. Předpisy o právech migrantů zřejmě vůbec nepočítají s tím, že se do zemí "zaslíbených" dostávají migranti nelegálně používajíc sílu, čímž porušují práva té které země, do které je možno se dostat pouze legálně - požádáním o víza a plněním podmínek čekání na vyřízení žádostí o víza. Mezinárodní normy totiž nic takového neřeší, i když se nelegálové dopouští porušování zákonů země, do které se nelegálně dostali. Postih je nemožný a proto mezinárodní normy nejsou v souladu se zákony té které země, v současnosti zemí EU. Proto by na ně neměl být brán zřetel, protože jsou "zmatkem".
  • To chce napsat stručně: Evropa si kope hrob.

  • Závidím Velké Británii - už brzy budou svobodní a nebudou pod taktikou EU nuceni přijímat osoby, které jdou stejně jenom pro dávky. Nemají pracovní návyky a je naivní si myslet, že je v Evropě získají. To je prostě dědičné....

    • Přesně. - jako u našich snědých spoluobčanů...

  • Tiscali mi dalo stopku na 7 dnu za poruseni pravidel, ackoliv jsem zadny prispevek nenapsal.


    • Také jsem dostal stopku, ovšem za zveřejnění svého příspěvku, tedy svého svobodného názoru. Je to až směšné , když plátek typu Tiscali.cz si dovolí hazardovat s už tak minimální pozorností a přízní svých čtenářů. Protože vím, že tento a podobné servery, žijí za peníze z reklam je spíše pravděpodobné, že celý tento podnik je prádelnou

      nějakého sicilského kmotra -  capa di tutti, který si zde pere své špinavé prachy, páč na klikách za  reklamu by asi nezbohatli. 




    • to je demokracie

    • dzixy
      Jestli ta stopka není právě proto, aby Tě donutili přispívat pravidelně😇😎
  • Foto = opet sami mladi kluci, kteri by meli makat doma, aby se tan meli vsichni lepe...

    • dzixy
      Ti mladíci se vydali za dobrodružstvím a současně plní povinnost rozsévat své degenerované sémě po našich děvčatech a mísit krev. Žádná by jim "neměla dát". Bohužel takových co " dají " je zřejmě dost. Možno jenom i ze zvědavosti. A když se blondýně narodí Afričan, se potom diví, že ji i její dítě postihuji již jenom problémy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit