Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrah zůstane vrahem, i kdyby zamordoval Havla, Klause, Vondru, Topola, Nečese, či jiného politického pravičáka !!!
  • čekám, kdy se zase vrátí socha Klementa Gottwalda do Zlína a kdy zase bude město přejmenované na "Gottwaldou"! *1*

    A nějakou sochu pro Adolfa Hitlera byste mohli postavit, třeba na Hradčanském náměstí, nebo přímo pod Svatým Václavem na "Václavském Václaváku" *1* *15*
  • Pokud se někdy k tomu místu dostanu, tak si neodpustím minutou ticha uctít památku tomuto hrdinovi. Poté na pamětní desku plivnu, pomočím a pokud budu potřebovat, tak i vykálím.
  • To už můžou vybudovat na Letné sochu i poloprofesorovi Tužkoberkovi...
  • Sochy vrahům?
    To už je silná káva...
  • nevím koho budou ještě oslavovat.Za chvíli budouz oslavovat Hitlera jako lidumila.Kdyby se naše vláda starala o lepší život pro všechny lidi a ne o vrahy.Hlavně,že ho oslavují lidé,kteří v té době nežili,je mně z nich na blití.
  • Brutalni vrazi budou mit v tomto state pametni desku. Des. Vivat kapitalismus...
  • Je strašné kam může zajít "demokracie".
    Jde o pomatení smyslů nebo nějakou vypočítavost !?
    Přece není možné, aby někdo, kdo preferuje svůj vlastní prospěch nad to ostatní a zabije tak nevinné lidi, byl odměněn medailí za statečnost a odhalena pamětní deska !!! Kolik bylo takových normálních lidí, kteří také bojovali proti režimu mnohem déle a statečněji a přitom nikoho nezabili !! Jediným výsledkem bylo, že šli do kriminálu. Kdežto Ti 3 vrazi raději utekli za Západ protože nebyli stateční bojovat zde v centru dění a přitom na útěku se nezdráhali vraždit i nevinné lidi. To přece nemá nic společného se skutečným odbojem! To mi zase připomíná to jednostranné pranýřování činů s odsunem Němců po válce. Je mi z toho zle!!
  • Z řady tv pořadů jsem si udělal jasný úsudek, že Paumer i Mašínové byli psychopati. Kdo to nezjistil je buď mimo, nebo *12*
  • Navrhuji postavit Mašínům hromadný pomník v Praze na Letné.To je to pravé místo pro vrahy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit