Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klidne ho zavrete, on uz bude vedet proc *1*
  • Je s podivem,že mnoho tzv.bohatých jsou u nás nedotknutelní a jen vytáhnou paty za hranice a usadí se tam z jakýchkoliv důvodů,jsou okamžitě stíhaní.Z toho lze usuzovat jedíné že v české justici je něco zasmrádlého a nikoho z politiků to nevzrušuje což také o něčem vypovídá.Příklady snad asi nemusím ani uvádět.Česko je holt baštou darebáků.
  • Velice by mě zajímalo (a určitě se mnou milióny dalších občanů), kdyby příslušné státní instituce uveřejnily - nám obyčejným občanům Česka - nabývání a navyšování majetku pana Tykače (a všech těch dalších českých multimiliardářů, miliardářů, milionářů) rok po roce od tzv. sametové revoluce, tedy od r. 1989. Bylo by to nesmírně zajímavé a pro národ poučné čtení, jaký vývoj nastal ve státě po r. 1989 a v co se vlastně zvrhla celá ta tzv. sametová revoluce, na níž profitovala jen hrstka (všehoschopných) občanů, zatímco ta drtivá většina zažívala a stále zažívá opakovaně nezaměstnanost, nejistotu v bydlení, zdražování atd. atd., tedy dodnes naprosté zklamání nás běžných občanů ze životních podmínek v tomto státě.
  • Nic nového pod sluncem,nejvyšší soud se opět předvedl,je to banda zkorumpovaných soudců kteří si o sobě myslí že jsou nadlidé.Zrušit a rozpustit tu sebranku.
  • A z kterého století pan Tykač pochází?Není možné takové peníze vydělat poctivě za pár let....asi rodinné úspory
  • Až budou ty ruce pořádně vzhůru, budu klidnější!
  • všechno utratím, všechno zaplatím. Já na to mám, přede mnou jen každej hačačá. Pěkná písnička, hned jsem si na ní vzpomněl, když jsem tu viděl Pavlíka Tykačů rozvaleného na židli. Úplně ho slyším.
  • musíte krást ve velkém a nic se vám nestane *1*
    • Jo,jo tam je vytunelováno u u pana šéfa praská konto......myslím,že je v tom nevině,soud má vždy pravdu
  • Soudružka Válková si nechala a nechává od Babiše platit 100.000,- měsíčně tak co od ní čekáte? Ta bude po bolševicku šoupat haxničkama a plnit Babišův plán na 100%. ODKAZ: http://echo24.cz/a/wXEWa/ceska-prodejna-republika-prozivame-nejvetsi-krizi-hodnot-od-listopadu-1989
  • Tzv. nejvyšší soud je účelové zařízení vytvořené na ochranu lumpů,parazitů a zlodějů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit