Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • - Jak to, že se o dluh hlásí více jak 20 let po skončení komunistického režimu?

    - Fagan se asi nudí, dlouho neměl případ, špek, ve kterém by přitáhl mediální pozornost.

    - Jeho prostoduchá argumentace, že někdo dluží peníze a nezaplatil je docela k smíchu po těch letech, co uplynuly od podepsání dlužné částky, režimech, které uplynuly.
  • My zase můžem žalovat signatáře Mnichovské dohody. To jsem zvědavej,jak by tenhle guláš skončil.
  • Nechť se ČR, jako následník komunistů, kteří věc znárodněním a tudíž převzetím závazků takto dorazili, poučí z dlužních úpisů Německa a jeho institucí/společností, emitovaných jimi po I. světové válce. Dodneška to všechno nazaplatili. A kdyby to z Německa někdo vymámil, tak se položí. Třeba vzít německý postup jako příklad úspěšného neplacení dluhů.
  • Typicky "americké". Když jsou potřeba peníze,tak někoho zkusíme zažalovat a buď to vyjde a nebo se to zkusí jinde.... Tomu "Fakanovi" tak akorát "nakakat". Ať jde raději pracovat...To je teda "chytráček vyčůranej"..
  • Klídek. Ukrajinskoruští právníci dostali zakázku. Fagana dodají do 24 hodin v zinkovém poviánu.
    To by tak hrálo, aby nám náš gorod někdo ožebračil!
  • co kdyby CR zazalovala Rusko a ostatni staty varsavske smlouvy za okupaci a sni spojeny hospodarsky a moralni upadek!?vyse odskodneni nevycislitelna *12*
    • Stačí když naše vláda vymůže dluhy u Libijců,¨Kubáncům Vietnamu,atd a vyhledá kdo kdo ukradl zlatý poklad vkladatelů z roku 68... Tenkráte jsem neměl zlato a tak jsem dal na Alveg nikdo ho neudělal a kde jsou mé prachy ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit