Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386
    Taky už jsem na pár takhle "seriozně" se tvářících podvodníků narazila. Naštěstí jsem ale nikdy nenaletěla. Mimo to mi příjde celkem jako hloupost kupovat si drahé šaty přes internet, když si je nemůžete nijak vyzkoušet atd. Co se týče normálních šatů, tak to je věc jiná, ale ani tak bych je nekupovala t Číny. Raději hezky u nás, třeba přes https://www.onlinesekac.cz/second-hand-damske-saty-dlouhe/c-1122
  • Stále se jedná o kopírování, které autoři nepovolili a o klamání spotřebitele. Takže vidíte příklad, jak asi Číňané jednají a že není chytré s nimi uzavírat smlouvy. Jejich obchodování velmi připomíná pyramidovou hru. Takto se dostanou snadno na vrchol, získají prostředky na luxusní módu pro své lidi a ostatním prodají pytle od brambor. My jsme v postavení domácí švadlenky, která nemůže prezentovat výrobek kvůli "kopírovatelům", proti záplavě laciné made in China.
  • vždyť Číňani jsou paděláním, krádežemi nápadů, porušováním licencí, nerespektováním autorských práv, nekvalitním zbožím atd. známí už dlouho.... To jen vykutálený Tvrdík společně s ulhaným Zemanem nám je prezentují jako spásné investory, kteří nám budou v něčem dobří *12*
  • za našich mladých let platilo že ZA BLBOST SE PLATÍ. A chce-li ženská dobře vypadat - tak buď si najde dobrou švadlenum nebo se naučí šít sama ... chce to nebejt líná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit