Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co si o sobě myslíš, podívej se do zrcadla na ten tvůj ksicht. Jsi kre.....
  • nechej se vyšetřit,magore
  • Úvod článku je velmi, velmi, velmi optimistický. Bohužel však nepravdivý, to ožralé, prolhané, sebestředné, hulvátské rudooranžové NIC - zeman neodtáhne ani náhodou. Ta .... se tam bude držet za podpory uchyla sobotky, konfidenta falbra, potomka vraha grebeníčka a podobných zrůd jak pověstný lidský výkal košile. Zbytek je samozřejmě blábol nejhustšího kalibru.
  • ...ahoj magore....konečně je z tebe jenom ten neškodný pitomec a nikoliv hlásná trouba mega trouby, císaře pána s holou řití, co se dlouhá léta pitvořil jakože vážený a důstojný prezident...alias však infantilní asi blbeček, co krade pera....dle mého názoru....
  • Hájek měl být už dávno spolu s Klausem internován v psychiatrickém ústavu.
  • Velmi nepřesné. Titul STÁTNÍ PRESIDENT přisluší presidentům ČR od Havlovy omluvy Němcům, od klausova vexlkurzu koruny k marce 1:20 což si nedovolil ani Hitler, od vydělení 2. protektorátu BuM (odtržením Slovenského slobodného štátu), od vstupu do 4. Říše EU za diskriminačních podmínek, od podepsání Lisabonského diktátu.... Pan Státní president Zeman potvrdí postavení své a postavení protektorátu vztyčením říšské zástavy (vlajku ani hymnu EU nemá) na Pražském Hradě dne 3. 4. 2013. Sudeťáci mohou zapět "Die fahne hoch EU"... ale když tam viselo i havlovic srdce z mariáše...
  • Pane Hájek jednou Vám stejně dojdou jedovatý sliny , jako došly podobným mozkům v minulosti .
  • já se mám líp, strážce mého PC mi připojení stopnul pro možn é podezření z nákazy. Jedině na výslovný příkaz mne připojí.. Mno jsem si jistá, že ten příkaz nedám, asi to za moc nestojí a tak , kdo ví co tam má "přidání" a na novou bednu nemám... takže neuvidím co za veledíla či velemoudra tam bude zveřejňovat... ale nějak mi to vůbec nevadí... zlatý strážce PC.. díky
    • Tedy veřejně se přiznat k vlastní hlouposti... *1*
  • Já si to určitě občas rád přečtu. Tedy pokud to zase někdo demokraticky nezakáže. *5*
  • Pevně věřím, že soudružka Livie- Pinocchio - Pružinská nebude naší diplomatkou u sousedů a zároveň přeji nám všem, ať již si konečně vezme čert tento hradní schizofrenní bludařský exponát v podobě úchylného Hájka.. Přirovnávat EU k Třetí říši, to může říci jenom opravdový úchyl...Hájek je synem komunistického literáta, který psal tak pouze do Rudé Vatry a má tu drzost posuzovat EU. Jeho exprezident Pružinskij dělal opravdu "záslužnou činnost" pro tuto zemi tím, že ji neustále destabilizoval svými "moudry" o neprospěšnosti EU pro naši zemi, až vidíme sami, že jsou základní potraviny v okolních státech EU výrazně levnější než u nás, že máme potraviny plné éček, které způsobují alergie a rakoviny a dále ještě takto "vylepšené potraviny" - soudruh Babiš neustále zdražuje, viz jeho firmy- komplex pekáren- United Bakeries, uzeniny a masné výrobky z Kosteleckých uzenin apod....Babišův majetek čítá přes 75 miliard korun a neustále roste každým dnem, úměrně tomu, jak zdražuje potraviny, neboť ovládá přes 70 % trhu s potravinami a petrochemickým průmyslem...Jestli chce Hájek tvrdit, že je toto dílem EU, tak patří do Bohnic.. *10* *13* *9* *7*
    • Ja to vidim jinak-tento opovrzeni hodny stat a dost velkou vetsinu lidi v nem zijicich vubec nikdy nemeli prijmout mezi staty EU,a zadat od techto ''lidi'' viza pres ambasadu EU.
      Samozrejme oplotit tuto zem,kdyz ne zevnitr,tak zvenci-A HLIDAT!(Viz najezdy cikanu,drogove dealery a jine...)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit