Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz: Příjemce svých varování losujete?

  • Přesně! 

    O lidských právech může mluvit kde kdo do roztrhání těla a nestane se nic, protože žádná lidská práva neexistují. Právo je společenský konstrukt a existují práva občanská, vázaná na společnost. 

    Export tak zvaných lidských práv se nijak neliší od vývozu revoluce, komunismu, demokracie...

    Není to nic, než casus belli. 

  • Pavel.Jegl

    Kimcide, kroťte se.

  • KIMCID

    cituji:pro všechny id.oty zkuste se podívat kolikrát tam byla merklová tzv nejmocnější žena planety já to blbům prozradím 11 x + olympiáda a to nepočítám další německé státní návštěvy a pozvání šikmovokých do berlína fakt jste to banda id.otů co si nevidí ani na ty svoje posra... kalhoty němci nejmocnější ekonomika evropy klečí u čínských bran a tlučou hlavou o bránu aby je tam pustili a tady si banda nedoučených idiotů otvírá hubu

  • Evropskou Unii budeme bránit TVRDĚ A NEKOMPROMISNĚ, třeba se zbraní v ruce, proti všem zrádcům, zlodějům a podvodníkům, proti bolševikům z Babišistánu, Činolezům, Rusohujerům a šmejdům euroskeptikům.
  • Pavel.Jegl

    Psal jsem o čínských investicích v Česku, o čínském přístupu k Česku, o Zemanově přístupu k Číně o vzájemném byznysu, ne o Putinovi a rusko-čínských vztazích, ne o ministru zahraničí Kureším a pákistánsko-čínském byznysu, ne o ... nepsal jsem, že jejich vztahy jsou v pořádku...

  • KIMCID

    No že u nich je to v pořadku a u našeho prezidenta ne

  • Vrat se do skoly ...

    - vyslanci byli -

  • ještě jednu poznámku.

    K těm odkazům. Pokud budete odkazovat na stejný druh článků, jakým nás tady krmíte, pak se točíme v kruhu. To není argument. Chtělo by to více racionálního podkladu

  • Svůj názor na tyto politické bláboly nezměním. Zeman žádné kalhoty nespouští. A že na ČínuTrump kašle? To je další nesmysl. A jak jsem napsal. Možná ne každý západní státník si nedovolí o lidských právech s Čínou mluvit, ale já zmínil ty nejvyšší státníky. A kdybyste mi mohl alespoň jednu z těch našich velkých "demokracií" jmenovat, která nesouhlasí veřejně s jednotnou Čínou, jak se nám to snaží mnozí naši politici nabulíkovat. Myslím třeba toho panáka Hřiba. Zeman se snaží navázat obchody se zeměmi, kde se každá velká velmoc snaží uchytit. A taky často i velkým státníkům odporoval občas při rozhovoru. Tak mu nehažte těmi kecy klacky pod nohy nebo spíše neblbněte lidi vymyšlenými konstrukcemi. Jezdím do Číny například už velkou řadu let,tedy od roku 1990 a vidím, jak se ta zem vyvíjí. U nás se o skutečném životě v Číně moc nedovíme. Barbora Šámalová má za úkol například ve zpravodajství jenom tu zem za každou cenu špinit už jenom tím, že musí vždy na konci zpravodajství mít jízlivou pitomou poznámku, jak je to vše ale špatně a jak je Čína špatná. To samé třeba zamindrákovaný pan Etzler. Kdybychom raději psali také pravdu o životě v těch skvělých zemích, jako je USA, Francie, Velká Británie a další. Že tam v USA také lidé umírají na ulici, že tam vládnou prachy a že tam jsou velmi časté demonstrace, které jsou potlačeny mnohem surověji než třeba bylo na Václaváku v revoluční rok 1989, o čemž jeden další chytrolín v jedné knížce psal jako o masakru. Že rozpoutali řadu válek světa s výsledkem tisíců a snad i miliónů mrtvých civilistů. A to jenom proto, aby nadiktovali jiným zemím pořádek, který chce USA.  A to nemluvím o době před 100lety, ale o době nedávné a současné. Pokud by ty zprávy byly vyvážené, pak by mi to tak nevadilo

  • Pavel.Jegl

    Zástupci cizích zemí tam byli na konferenci. A mezi nimi i pár prezidentů, třeba Miloš I.

    Podepsaly se tam "hedvábné" smlouvy třeba s Bangladéší, Nigérií, etc. Nevím, že by se nějaké rušily.

    Některé hedvábné smlouvy se rušily - ale před summitem. To si snad můžete vygooglovat.

    Co chcete vysvětlit?



  • KIMCID

    Pořád nám Jégl nevysvětlil proč tam byly zároveň vyslanci jiných evropských zemí?Že by tam byly smlouvy pro změnu rušit 😉

  • Nevim proc...

  • Je to na uzavrene oddeleni v ustavu pro chorobomyslne...

    Jako lecba, mj. 3x denne poradnou pres hubu...

  • vanhorne

     Wellcome home dearest Tchung-či Zeman.☺

  • Pane Jégle, moc děkuji za pochopení a pomoc. 🙂

  • felix.julec

    Ad Obcan xxx Vy jste sice reg.značkou "Obcan",ale rozumem popleta.Potvrzuje to  většina zdejších  diskutérů.

  • Ale v tomto nemám s Vaším názorem pane Jégle problém a budu rád, když se bude diskutovat o složitých otázkách. Obávám se, že na to tady není prostor a ani to není účelem.

    To, že s někým diskutujeme přeci neznamená stahování kalhot.

    Nestahujeme kalhoty před Donaldem Trumpem, když se mu snažíme za každou cenu vetřít do diáře? Nevidíte v tom jistou analogii v souvislosti s pohybem kalhot? 

    Vážím si jakéhokoliv názoru, byť nesouhlasného, předneseného slušně. Rád diskutuji s panem Občanem i panem Janákem - i když spolu téměř nikdy nesouhlasíme. 

  • Pavel.Jegl
  • Zeman v Číně nazval Česko "vzteklým červeným kouskem".  Uráží svou zemi, neslýchané

    Článek je na Atlase. Odkaz mi server Tichcali nevzal, napsal mi červeně, že prý "nebylo možné přidat příspěvek." Zajímavé, že někomu přidat příspěvek možné je.

    Za to by zeMAN měl být odvolán z funkce a internován. Jde jen o to, jestli na Pankráci za vlastizradu nebo v Kosmonosích pro demenci nebo v protialkoholní léčebně pro "virózu".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit