Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sláva demokracii, vážení studenti !!! *1*
    Tady máte, co jste chtěli a vymanifestovali si ... i Vaši páni rodičové od r.1989 z Národní třídy. *5*
  • Narozdíl od většiny zde přítomných diskutujících nesouhlasím zrušit žákovskou slevu, moje dvě děti dojíždí do ZŠ a to se mi teda povinná školní docházka pěkně prodraží, ale zřejmá asociální nálada v naší společnosti od vlády až po deblní diskutéry je velmi zřejmá.
    • To chápu a toleruji. Ty zrušené příplatky přejeme těm hloupým zpolitizovaným studentům. Komunisté je nezavádějí a oni manifestují na ochranu těch, co jim je zavedou, No, řekni sám, buď jsou blbí až na půdu, anebo zdrogovaní....je to dneska samé "hulení trávy" šeňupání kokainu a píchání "perniku"...Takže neber to na sebe, není to osobní.
  • tak to ma bejt! studentici a jejich rodicove pravicovi at se prohnou.
  • Hloupost a nebo přímý záměr i nahrávka pro další volební bod v programu levice před volbama ? Ti toho určitě využijí v hesle lepšího přístupu ke vzdělání a celkové podpory pro mladou generaci spíše, než na rozkrádání i předražené dálnice a dopravní projekty, kde se na takové grázloviny a zlodějiny kupodivu peníze většinou najdou. Aspoň nyní studenti poznávají za jakou svoji budoucnost a díky komu manifestovali s naivitou, že je to správné a tady už mají nápovědu své budoucnosti....Jen tak dál ....budou volby a tam se bude faktůrovat celé současné účetnictví i s úrokama pro ty na které se to pak všechno hodí a těm pak bude horko. Mnozí z nich už to setsakra tuší a tak raději otáčí směr svých slov a jednání "blíže k lidu" a je s nimi najednou už jiná řeč. Všeho do času, přijde den !!!
    • Souhlasím, ale proč by to měla levice zase vracet, když to nezavedla. Levice bude mít zájem snížit církevní restituce a další tunely, tohle je prkotina a když si to studenti vymanifestovali, tak ať to mají na památku. JInak se zase otočí proti levici. To si máme nechar nadávat a pak ještě studentům lízat zadky ?? A sotva jim to zrušíme a dáme zpátky příplatky, oni nám zase začnou nadávat, tak ať si trhnou "protézou" a chodí pěšky, nebo mohou jezdit do školy na kole. Já jsem tak začínal chodit do školy....
      • Já se zase na to dívám tak, že než doslova vyhazovat peníze cikánům co z nich není vůbec nic k užitku i jinam sypat doslova peníze z okna.., tak raději dát studentovi něco na tu dopravu protože, když někdo bydlí na vesnici či v malém městě, tak do vzdáleného města, kde je VŠ, ale dokonce i některé učební obory se jaksi jít pěšky či na kole jet běžně nedá a to už se vědělo i za totáče a proto se na to rozumně přispívalo i dělníkům co dojížděli jinam do práce, protože to bylo pořád lepší a levnější, než dnes mít pak takového studenta či pracovníka doma na podpoře co se stejně platí z peněz všech. Já kdybych nemohl za totáče zpočátku do učení a pak do školy dojíždět, tak by ze mě nic nebylo..On dneska taky takový školák či student něco stojí, když si doma rodiče všechno sečtou sakum prdum a ta doprava není vůbec nic levného, když rodič chce aby z jeho potomka něco bylo a to že jsou mladí dnes díky těm vyprovokovaným manifestacím někteří cáklí?,,oni vědí ještě o životě houbelec a na to jsme my jako rodiče a starší co to máme jako povinost jim říct, jak to v životě chodí, trpělivě jim pořád všechno vysvětlit i když nás nechtějí poslouchat a doufat, že si tu hubu moc nenamlátí a že si to jednou snad i uvědomí, že jsme je chtěli jen chránit, aby se měli lépe a ne hůře, proti těm co jim hloupostmi akorát "politicky" gumují mozek.
        • Z téhle diskuse a dalších souvislostí s kontraproduktivní aktivitou studentů jižních Čech i dřívějších se mně vybavila věta osobnosti, kterou napříč dějinami pokládáme za moudrého a to Jana Wericha: "Každej starej blbec byl někdy mladej ..." *9*
        • Jo, i já to chápu. Ale potom by ti studenti z chudých rodin měli dát těm provokatérům po hubě. My přece nechceme zvedat chudým rodičům náklady na děti, ale asi by se tedy mohli přidat k nám a ne nechat řádit ty, kteří by zaskuhovali ještě nějakou páskem přes zadek. Pokud je chtějí podporovat, tak mají smůlu...A to všechno pro několik zlodějských pedagogů, kteří neuspěli ve volbách a nedostali s etak ke korytům, tak poštvali studenty bezdůvodně proti komunistům. I když dosáhnou sem tam nějakého odstoupení, tak jim to bude houby platné, postupovat budou kandidáti z nejvyšších příček a ne z posledních. Takže se stejně k moci nedostanou ato je žere. Studenti jsou jen nástrojem, manipulovaným, aby oni mohli krást...
  • Jen ať studentíci platí a jejich rodičové ať se prohnou. Hlavně by neměli zapomenout nenávistně pindat o komunistech, to jim určitě dá sílu a perspektivu.
    • Studenti nic nemají, platí to rodiče a že jsou komunisti s v i n ě a zloději, to je tedy pravda pravdoucí. *11* *16* *11*
      • Ty jsi větší hajzl, než všichni komunisti dohromady, tak se nenaparuj, ty pravdo pravdoucí...
  • no at se clovek podiva kam chce, tak vlada jen bere a ubira na vsem, ale sebereflexe zadna, meli by zacit u sebe, a to co maji spravovat, tedy prostredky danove, to si berou za sve velmi zrucne...
  • Souhlas,odbourejte hlavně dotaci všem jihočeským středním školám!!!A Šimonovi Hellerovi.
  • Souhlasím, studentům ještě zdražit! Proto, že jen díky jim jsme v takovém srabu. Když by používali rozum a koukali kolem sebe, tak by nikdy nemohli volit tu bandu co nám vládne. Nebo spíše co nás okrádá.
  • Klasický příklad nekompetentního ministra, ale možná, se jen rozhodl po tom přívalu preferencí urvat ještě co se dá. Řešení není ho chytnout natřít dehtem a vyválet v modrém peří ale spoustě lidí by to určitě udělalo radost.
  • Tak je to správné, tak to má být. Studenti si mohou slevu na jízdném vysoutěžit, nebo v případě budějovických vydemonstrovat či nakonec přemluvit bábu, dědka, aby jim tu dopravu a školné zaplatili. .... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit