Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že tento rozpočtový záměr je poslední kapka. Jsem pravicově založený, ale tady stávka nemá smysl, je pořeba naše politky - správce státního majetku- pořádně vymáchat ve Vltavě ,aby se vratili k rozumu. Pan Kalousek naprosto zklamal. První strašil dlouhovou katastofou, posílal šeky a teď jakoby ztratil paměť a s vekou slávou prodává státní dluhopisy a chce jich prodat ještě víc. Pane Kalousku od Vás jsem očekával, že sestavíte vyrovnané rozpočty a řeknete jak se budou splácet staré dluhy. Pohlídáte si odměny ministerských a jiných úředníků, nesmyslné nákupy zbraní a jiné státní výdaje. Přestanete vyplácet sociální dávky nezaměstnaným jen tak. Za tyto dávky by nezaměstnaní mohli pracovat! Uklízet, síct kolem polí trávu, pomáhat v zemědělství místo používámí jedů, pomáhat upravovat terén při stavbě dálnic - práce by bylo, jen se podívat kolem sebe a chtít toto organizaovat a z úřadu práce udělat opravdu úřad práce! Velice se zde rozevírají sociální nůžky. Jak je možné, že si stále všichni stěžují, že mají málo a za miliardy se prodá dluhopisů za jeden týden? Někde ty peníze asi jsou. Troufám si tvrdit, že takto nehospodařily ani komunisti, jak se hospodaří u nás a v EU. Zadlužená Itálie si půjčí na 6%, aby mohla na 3% půjčit řecku! Všechny dluhy by měli zaplatit poslanci, kteří je odhlasovali. Měli by mít hmotnou zodpovědnost jako pokladní v supermatketu a plat dostat jen když státní rozpočet bude v plusu. Všechny účastníky různých internetových diskuzí prosím, aby používali výhradně slušná slova, je to základ rozumné komunikace vedoucí k řešení problémů. Nerozsévejte zlost a vulgaritu. Pak váš příspěvek ztrácí smysl. Jan Kubíček. *5*
  • Astronomické dluhy,které se stále zvyšují,jednou splácet budeme muset.čím déle se s tím začne,tím to bude pro další generace krutější.Předváděná vládní šaškárna je pouze utahováním opasků nejzbídačenějším.Ale není splácením dluhů.To chce vládu mladé generace,která bude prosazovat heslo:"Kdo si dluhy nadělal,ať si je také zaplatí".To znamená znárodňovat veškerý majetek politických rodů,které zde v posledních dvaceti létech vládly, měnovou reformu,zrušit výplaty důchodů těm důchodcům,kteří pomáhali rozkrádat státní majetek přes kuponové privatizace,nebo prodejem podnikových akcií.Přestat válčit v zahraničí.Vystoupit co nejrychleji z EU,než nás tato instituce nezatahne ještě do větší bídy jako už nás zatahla.Jsme na cestě stát se kolonií velkých zemí EU.K ničemu lepšímu to zatím nevede .Přes výšku úroků z dluhů,budou finanční spekulanti,srážet malé země EU a zvýhodňovat ty velké.
  • Vážený pane,ani já nejsem Mádl,proto se mě nemusíte bát,že bych Vás navštívil a vnutil demokraticky svůj názor.Můj názor je,že o peníze nejde v první řadě ani v ekonomice,ale o morálku,což je dle mého jediná možnost,jak i časem snižovat dluhy i v ekonomice.Přeji Vám Vše dobré. *3*
  • lubosvetly
    No,zaplat pambu,ze je to venku!Socialni demokracie prej rozhazovala a zadluzovala stat,pan Kalousek mel tu drzost posilat lidem slozenky na zaplaceni podilu na statnim dluhu a podivejme!Prez utahovani opasku,prijimani zakonu nad kterejma zustava rozum stat,ale take i v dobe krize poskytla nase republika pujcku Irsku 6,7miliardy korun,protoze se tento stat (Irsko)nachazi pred statnim bankrotem a nase zeme je zrejme podle pana Kalouska v konjunkture.Je divne,proc tento chameleon take nezavede uz od pristiho roku skolne,ale ne s tzv. odlozenejma pujckama,ale splatky ihned a splacet museji rodice.Odlozene pujcky si muzou dovolit tak stredne bohate arabske zeme a ne CR,ktera se potyka s velkym rozpoctovym defycitem. *7*
  • Pro Ovci,jsem probuzený už téměř 70let a vadí mi zloději rozlezlí v celé státní zprávě.Ale trvám na tom že stávky jsou jen sebevraždou a urychlením našeho ekonomického kolapsu. *3*
  • Snílku,probuď se,neboť se mi nechce věřit,že bys toto mohl napsat při vědomí,jedině,že jsi padákový chemik skrytý pod anonymem.Měj se Mirku a pozdravuj v Bechyni p.Šťávu. *5*
  • Já myslím ženejlepší ministr financí na světě Kalousek který vytvořil za Topolánka největší dluh a lidé ho opět zvolili jako státního hospodáře i v této vládě si nemůžou stěžovat.Pan Kalousek tedka přichází s fintou prodávat již tak zdecimovaným domácnostem státní dluhopisy a tvrdí že to budou nejbezpečněji uložené investice našich domácností vypůjčí si od nás peníze teda od těch co se dají nachytat a potom zase vymyslí zákon kterým nás o případný výnos ještě obere jak v případě stavebního spoření. Prostě na chudý lid musí být přísnost to je známé heslo šlechticů již od středověku pan kníže Schvarnzerberg to jistě potvrdí a ti jsou s Kalouskem kámoši. Tak lidi neremcejte a plaťte.H3P
  • Takovéto šetření zdá se mi býti poněkud nešťastným.
  • Konečně je to venku,za příští tři roky sekyra 600 miliard a už jsme na dvou bilionech dluhu.A to jsme nesplatili ani korunu,jen splácíme úroky!!Ještě máte páni odboráři chut stávkovat?Dnes nechcete přijít o 10% a zítra budete bojovat o živobytí,probudte se a utáhněte opasky!Chápu váš hněv a sdílím ho s vámi ti kteří nám tuto kaši navařili jsou za vodou a nepostižitelní.Dál hrabou a parazitují na státu,ale stávkovat je dle mého v této situaci Sebevražda. *4*
    • naopak, stávka a nejlépe generální ( na ni v nejbližší době dojde) je nezbytně nutná. Je třeba této vládě zlodějů, tunelářů a lumpů dát na vědomí, že jsou jisté hranice, za které jít nelze. Cožpak je možné aby zloděj, tunelář Kalous- viz zašantročené Mig-29, padáky a jiné kauzy se občanům, jejiž daně prošustroval a i nadíále rozkrádá se těmto vysmíval do obličeje a kálel jim na hlavu? Já rozhodně stávku schvaluji a podporuji, Nečasovi a Kalousovi za asistence Drábka se podařilo rozbít sociální smír, který tady dlouhá léta fungoval a je tedy potřeba jim dát na vědomí, že klid ve kterém spokojeně kradli a tunelovali skončil a začíná období nepokojů a občanské neposlušnosti.
  • Koukám že nechápete že vojenská mafie dělá dluh ještě větší nákupem nesmyslů ale asi vtom jsou tučné obálky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit