Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidé s křivýma držkama jsou křiváci Vondra Tlučtchoř Drábek,asi je to dáno geneticky a je to zajímavé.
  • vada z Tiscali, komu sloužíte? *8*
  • pokutu 80 tisíc, no a ministr práce soudruh d e b i l Drábek měl dostat provaz! *12*
  • Že by za to nikdo nemohl ? Ba ani ministr proto se to zaplatí důchodci nebo jiní potřební jen po cikánech to nechtějte ještě jsem je neviděl jako bezdomáče
  • Petra Nečase patří, přinejmenším na Bory, ne-li na šibenici!
    Takový darebáci, nebyli ani vládci za doby vlády jedné strany (KSČ, ČSL a ČSS! *11* Ti dnešní vládci jsou *12* !
  • Jakou má zodpovědnost ministr? Žádnou. Však ty jeho chyby zaplatíme. 80 000,- je pro důchodce 8 měsíčních důchodů
  • opravdu čechistán inspekce rozdávají pokuty které stejně zaplatí daňoví poplatník takže oco Go te je parádní trest když ho za mne zaplatí někdo jiný.
  • tak to měl tenhle bl.bec platit za svého.Proč my všichni za chyby neschopného opičáka
  • Proč ministerstvo! (Aby to zse zaplatili z našich daní?) Tu má dostat ministr a jak si s tím dál poradí, to je jeho věc. On má přece zodpovědnost. Alespoň při přiznávání platu se to tak zdůvodňuje.
    • Moje řeč... *12*
  • Co na to technokrat Dráb? Že by měl špatné tabulky?Hned něco vymyslet na lidi,kterým tento režim sebral vše,aby těch 80tis.dostal zpátky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit