Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo bude potrestán,ptám se?Nebo to bylo opět jen pochybení.Ředitel banky kdyby svou přepadl tak by se nejednalo o trestný čin ale jen o pochybení.Bože kdy ta naše republika vyleze z toho hnoje.
  • No, vidíte! A opět jsem shledal pod tímto pana Fialu. Ten by svýmí pouťovými řečmi vymámil i z jalové Milky tele! *3*
  • že byste se starali o 800 milionů
  • celej system dotaci zrusit a o celu tu promrhanou castku na dotacich a nakladech na urady/uredniky k tomu potrebnych SNIZIT DANE!!!!
  • Jsem zhrozená z Českého národa!!

    Nestačilo mu zřejmě 40 let rudé diktatury a nesvobody. Stále volí členy StB.
    Jeden sedí ve vládě a hraje si na pravičáka. Že mám pravdu soudruh Babiš.
    A druhý jménem Berbr ovládá fotbalový svaz. Chládek jako dřívější rozhodčí jde
    vedení svazu hodně na ruku.

    Na příklad Česká pošta ač neměla peníze na provoz zasponzorovala si Český Fotbalový
    pohár. Na to peníze jsou. Zase si Rudí kamarádi přihrávají státní peníze.
    • Já jsem zase zhrozen z tebe a některých ovcí papouškujících to samé bez vlastního mozku.Tam se píše o roku 2011-2013,to určitě Babiš ani Chládek neseděl ve vládě,ale tvůj kámoš trauntenberg,kalous ušatý a vévodil jim slota zvaný nečas,aby bylo jasno.Píši z dějepisu nedostatečnou.Takhle se vytvářejí pomluvy.
    • Za všechny s-ačky a prohry můžou rudí.Vypadá to,že už od dob Havranpírka až do dnešních časů za to mohou komunisti !
      Ten dluh je až po převratu:
      http://www.verejnydluh.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit