Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    No jako nevím. My jsme si v té době pořídili domů antigenní testy z nosu v poměrně velkém množství a máme klid. Prostě jsme se testovali doma a PCR jsme si dělali jen v případě toho, že jsme si nebyli jednou jistí. A to bylo v rámci pojištění. Jinak samozřejmě očkování je základ. Nechci tady dělat nějaké vlny, ale rozhodně si doma signál nerušíme a jsme očkovaní celá rodina. :) 

  • Ja jsem asi pred cca mesicem a potom pred cca 6 ti tydny , kdyz byly hranice jeste nejak divne zavrene , potreboval jet soukrome do Cech. Test mi udelali a jeste byli snad radi ze se nekdo nachytal zadarmo , do 20 minut pred obch centrem. Jak to tady nekdo uz popsal. Klacek do nosu , zatocit , potom jsem asi 10 minut kejchal , jak to svedelo , ale za dalsich nekolik  minut v ruce papir - platnost 48 hodin -ze jsem cistej. Takze ceny nekde 850 nebo 500 korun -- to dam radsi za soudruzku Chmelovou a jeji pratelskou  odbornou erotickou sluzbu  po prejeti hranice. Mimochodem , kontroly jsem nevidel zadne. Pres hranice jsem jezdil na diplomatickou notu pracovne dost casto , tenhle papir jsem si obstaral soukromne na motto Slepe kure naslo zrni. Ale taky zbytecna podesranost . Nikde nikdo . Takze nevim. Nekde to delaji do 15 20 minut gratis , tedy nejaky element v pozadi to pochopitelne nejak sponzoruje , jinde drou z lidi kukukuzi , jak rikaval velkej kamarad dedka janaka a chmely , milda jakesu. 

  • A to mají laborantky dělat ty testy zadarmo?

    Platba jen tak tak pokrývá cenu testu - kde je cena práce 

    těch děvčat a paní?

    Ministerstvo zdravotníky nehájí vůbec, jen jim hází další

    a další klacky pod nohy! 

    Prý "Ministerstvo zdravotnictví..."

    Leda tak instituce na vyrábění podrazů na rezort!

    • Vy jste dobrej típek. Nechápu proč by ten test nemohl stát 500 Kč jako i jinde ve světě.

      I tak by tam byl zisk pro všechny.  814 Kč je pořád hrozně drahý - 200 kč za špejli a 2 minuta práce odběrového pracovníka a pak 600 kč za test v laboratoři, kde určitě nedělá jeden pracovník jeden test, ale více současně.

    • Můžeš je ty blbštajne sponzorovat. 

      • Kdyby nám to Kettling nenapsalo, tak bychom do smrti byli hloupými...

        To je moudro - jen ho do žulového kamene tesat!

        • No vidis dedku jak jsem velkorysej . To denne nepotkas . 

          • Chvála Bohu, že toho cizáka s nickem Kettling nepotkávám.

            Ať si vegetí mezi těmi svými Germány - nepřáteli mé země... 


            • Třeba té to štěstí dědku jednou  dožene ze me potkáš. Ty máš nějakou zem  ? Kdes jí ukrad . Koukej to svinstvo vrátit ! 

              • Reakce na příspěvek:

                Po takovém "štěstí" netoužím - ani náhodou...

                A není náhodou, že cizák neví, že už pan Matuška zpívával:

                "Má malá zem 

                plná hloží, plná ran 

                země polí, řek a hor 

                země Boží - co rád mám..."

                A Husák proti tomu v roce 1968 prskal - stejně jako teď Kettling... 

                Nota bene - Česko není žádné svinstvo - to je urážka nejhrubšího zrna!

                • Reakce na příspěvek:

                  Matuska mi nic nerika a Husak tvuj spolustranik me fakt nezajima. V dobe tohohle slovaka jsme z tvy maly zeme odesli ty bozi nestesti . Svinstvo je vsechno co souvisi s tebou , hlavni a dulezita myslenka tondo. 

                  Mimochodem , ty vole. Pole reky , hory , ktera zeme je nema ? Nebyl ten tvuj matuska nejak na prasky nebo rovnou neco silnejsiho ? Slovaka tam mate dalsiho za Gustava , brzo asi zase v tom baraku nad Prahou  nic novyho teda , nakonec kazda zmena je jen k horsimu zejo tondo. 

                  • Reakce na příspěvek:

                    Kdo se jen může vyžívat v psaní takovýchto hnusob?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit