Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KoKoKodák KoKoKodák.
  • Ano, nebýt Rusů skončili byste v Osvětimi nebo Treblince jako surovina pro výrobu mýdla, nebo rovnou vyletěli komínem!! *12* *12*
  • Deset lidí = bezvýznamná skupina, rušící jenom klid. Je to jenom provokace pro kecy, jinak na nic. Jak se říká: Když nejde o život, jde o h o v n o :Což je tento případ !!!
  • Úplný souhlas
  • Tahni do hajzlu cikane a neotravuj!
  • Spavne se toto resi
    NOTOU
    Jenze Lukoil-vlada si nenecha vzit dalsi prispevky na volebni kampan-je to tak soudruhu Kohoute?
  • se mi libi.

    Co to TISCALI si vůbec dovolují!! Proněmecká média si tu řádí jak za II.sětové války
  • Přesně, to jsem také chtěl napsat.
  • ... u tebe tezko, makovici mas vykradenou totalne :)))
  • Rusové se nezmění.Je to je jedno je li tam Putin nebo Brežněv
  • ... ty jsi neandertalec, takove kravy se urcite nedrzi nikdo :)))
  • V Česku se houfují nebezpeční ruští kozáci

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Cesku-se-houfuji-nebezpecni-rusti-kozaci-varoval-organ-pod-vedenim-Schwarzenberga-282944
  • ... proc se ptas, kdyz vis o souvislostech uplne ho*no, degene?
  • Komunistické zločince volí jedině stejný zločinec nebo jedinec s nedostatkem úsudku.
  • Kchárl má dluhy údajně 12 mil Kč a nejlépe se krade v Čechách.
  • No milá tečko, tehdy polovině světa vládly USA a druhé polovině SSSR. Tak si to před koncem války podělily. A pokud se některá z porobených zemí chtěla z vazalství vymanit, musela počítat s reakcí. A to platilo na obou stranách a platí to dodnes. Navíc dnes se mně ty americké intervence zdají mnohem násilnější a častější, než kdysi ty sovětské.
  • Co to TISCALI si vůbec dovolují!! Proněmecká média si tu řádí jak za II.sětové války.
  • Raději hodně daleko na východ a zákaz návratu. *11*
  • A proč je u článku foto brumlala Kárla?
  • Zeman se ho chtěl zbavit a tak ho chtěl "legálně" vyhnat do Rakouska. Co kdyby se takhle Zeman sebral a odjel do Ruska? Nebo by stačilo do hospody na Vysočinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit