Ministerstvo zemědělství posílá do Bruselu návrh nových pravidel vyplácení dotací
-
Žádné dotace a to v celé EU. Tím pádem řádně vysoko proclít dovoz z jiných krajin, zvláště pak z USA. Dotace křiví trh a konkurenci. Bohužel, naše zemědělství se za 30 let, na nátlak západních států EU, podařilo totálně zdecimovat ve prospěch dovozců. Kde jsou ty časy, kdy jsme byli zemědělsky soběstační. Teď jsme odkázáni na nekvalitní zbytky z EU, které na západě nechce nikdo ani zadarmo.
-
Obvykle se vulgární příspěvky mažou...
Ale pod nickem "josef.novak" je asi nějaký protégé někoho...
-
Bodejť by se to tomu křiváckému, podrazáckému, prolhanému dotačnímu supergaunerovi Burešovi/bááábišovi líbilo. Vždyť ten jeho Áňo-agrofert stojí a padá jen na jeho dotačních šméčkách.
No tak kolem sebe shromáždil pár stejných vykuků a zorganizoval "protesty".
-
-
Pokud se ohlížim za prací minulé vlády,tak musím konstatovat,že dosud žádná vláda nebyla tak úspěšná a hlavně výrazně pomohla obyčejným lidem.Za minulých vlád,zejména za ODS a TOP09,se skoro nic úspěšného neudělalo,za to se rozkradlo
co se dalo.Všichni si to pamatuji a proto nyní lidé s opatrnosti sleduji všechny kroky
nynější vlády .Zvláště jsou podezřelé "trafiky",které někteří ministři už přidělili svým kamarádům ( např. ministr Válek svému spolupartajníkovi Kalouskovi).
-