Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já tvrdím jedno,nikoho nezavírat,starou garnituru nechat u moci,volby zrušit.Důvod?Tihle už mají nahrabáno dost,ale když přijde nová hladová svině ke korytu,žere plnou hubou.
  • inu xokud bude v této kotlině platit ono arabské přísloví الكلاب تنبح ولكن القافلة تسير
    pak nelze čekat změny
    • Jestli někdo ty šmejdy Kalouska a Šmerdu vystihuje přesně, pak to určitě nejsou Arabové, protože jednoznačně platí, že 現代標準漢語 现代标准汉语 (hlavně v neděli po ránu)
    • Máš pravdu, johny, nicméně أغلب اجزاء اوروبا الغربيه، وقد mi připadá daleko výstižnější a lépe popisující současnou situaci v Česku. A taky se mi líbilo, co jsem včera slyšel na Žižkově mezio dělňasy v hospodě - to mi přijde úplně přesné: ومن المواقف الطريفة التي حدثت بين الرشيد وشارلمان ... No nesedí to, jak řiť na hrnec?
      • Pletete se oba. Protože platí, že vrána k vráně sedá a في معرض تقديم المستشرقة الألمانية زغريد هونكة في كتابها شمس العرب تسطع على الغرب. !!!!
        A tak to vždycky bylo a bude, hlavně na ministerstvu dopravy... To at mi nikdo neříká, že ne.
  • až budu novým ministrem dopravy, tak můj první krok bude zrušit všechny smlouvy, ukončit všechny rozjeté projekty, stavby... Ano, samozřejmě to zdůvodním. Buď podezřením na korupci, nebo šetřením. A hádejte, kdy to všechno znovu rozjedu a spustím? Až se mi všechny zainteresované strany přijdou představit s novou nabídkou? Omyl! Až jim sdělím číslo svého konta!
  • V Čechách platí:Není šprochu..
  • co říká Bárta má hlavu a patu tak pochybuji,že ho řídí Kalousek.
    • jeho ne, ministerstvo dopravy...
  • Kalousek je převařený jak včerejší nudle a kdo je s nim jakkoliv ve styku veze se s nim. Vždy politici přecházeli, přechází s funkce do funkce, aniž ji rozumí.Rovněž snimi přechází úřednici a tak jsou u "vesla"jedni a titéž lidé,jen v takovém kolotoči--škatule hejbejte se !!!Co se stane, když by ty šmejdy pozavírali ??? To se samozřejmě nemůže stát. Jen zlodějíček jde do basy.
  • Parlamentní listy jsou snůškou kravin, snad právě proto, že se věnují parlamentu.
  • V tisku se objevují samé blbosti
  • Šmerdu zavřít. Kdo má spojení s Kalouskem, nemůže být čistý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit