Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čechy jsou jen přívešek Moravy, tož tak asi.
    • Líné čížky kopnout do pr..le, je to jenom balast. Morava musí dřít na takové smrady vychcané. *12*
      • S tím se jednou provždy smiř, v dějinách to tak bylo vždy, zaostalé národy dřely na ty rozvinuté, proto i vy, takzvaní moraváci musíte dřít na nás, i když s těmi národy jsem to přehnal, moraváci jsou spíš něco jako kmen, nebo větší vesnice, národ určitě ne.

        A s tou vaší dřinou to zas tak slavný není, umíte se jen ožrat tím, co vám vykvasí a říkáte tomu víno nebo pivo (do obojího to má ale daleko), pojmy jako práce, nebo třeba i osobní hygiena, splachovací WC, ty jsou vám úplně cizí.

        P.S. vůbec nejsem z Prahy, bydlím od Prahy směrem na západ přibližně tak daleko, jako ty směrem na východ a vždycky mne naštve, když přijedu do Prahy co lidí tam mluví tím debilním východním (moravským) dialektem, proč nezůsatnete na tý vaší moravě, když je to tam tak skvělý?
        • Co Vám říká Velká Morava a kupec Sámo? To je jen část dějin nějak mi Morava nevadí.
          • taky mi nevadí, ale s tzv. moravákama mám problém
    • tzv.morava, ukrajina, mongolsko, prostě východ, jo a co znamená to divný slovo "tož", v jaký je to řeči?
      • ... Líní Cajzli odtáhli do Práglu ... - jste opravdu líní jak svině, čížci, tak co ?
  • Ministrů máme jako jako máku na poli, ale na práci je málo lidí. A ve školství jsou i mizerně placení, učitelé jsou nejhůře placení vysokoškoláci ve státě. Dokud to tak bude, tak nebudou kvalitní učitelé. Kvalita stojí peníze. Všude - tím nemám na mysli jen platy pracovníků v regionálním školství, protože na ministerstvu se asi bere víc. Mám na mysli vybavení škol, zbyteční finanční tunely /internet do škol, ŠVP, státní maturity, nesmyslná testování - výsledky známe dopředu atd., atd. Prostě peníze ve školství jako celek - od MŠ po VŠ. Nebo není cílem abychom byli národem tupců? Někdy ten dojem mám. Jako bychom na tom systematicky pracovali? Nový ministr to nezachrání. V podstatě obdivuji jeho odvahu. Sám v tomhle rezortu totiž také "bohatnu".
  • Každý nový zavádí změny k obrazu svému, dle vlastních představ aby mohl říci: Vidíš mámo, to jsem zavedl já. A to je ten bordel- blbci dostali moc a koryto.
  • a teď bude všechno lepší, Fiala je z Moravy, Nantl taky a jak známo, na Moravě je všechno lepší ... (akorát mi není jasný, proč se tolik moraváků cpe do Prahy) ... *3*
    • proč se tolik Cajzlů z Práglu dere na Moravu do sklépků
      • to jen říkáte a točíte o tom debilní filmy, ale pravda to není, proč by tam asi jezdili, a co se zkusit naučit česky, je to úřední jazyk a platí i na východě České republiky
        • Zavézt "Matičku stověžatou" hnojem, čížku. Nejlepší by bylo kdyby se Morava trhla od Cajzlova a tím i takových bambulů jako Ty, Alfonsi *1*
          • věřím Vám pane, že hnoje máte u vás dost *3* , je z vás cítit, jen promluvíte ...
            • Vy slyšíte písmo, MISTŘE ? *1*
              Chytrý jak delfín, čížek z Práglu*2*
              Zvláštní, při psaní nemluvím *6*
              Nějaký odposlech ? *7*
              Musím dávat pozor *8*
  • Nove koste vse dobre vymete, ale bordel ve skolstvi bude stejny. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit