Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pišto Žigo máš to marné máš to marné, budeš volit komunisty!
  • Konzultoval to již s Nejvyšší Bojovnicí proti korupci? To je ta "chytrá horákyně"!
  • Komouš je tvor nezábavný!
  • Co komunista, to vrah!!!
  • Potřebuji vyčistit bazén. Práce na tři hodiny - 300,- za hodinu. Brno - Č.P.
    • Za kolik ti do něj mužu nachcat? *1*
  • Hmm.. A já mám zase podezření na Hegera !
  • Jsem přesvědčen ne-li zcela jistý tím, že všichni komunističtí ministři zdravotnictví od roku 1948 neukradli ani korunu a české zdravotnictví bylo v Evropě na špici. To co se děje nyní je krádež za bílého dne. O těch miliardách "vyvedených a odkloněných" v souladu se zákonem a smlouvami ví každá babička v Horní Dolní. No a nyní se naši korupčníci z ODS začnou tvářit, že na něco přišli. Velebnosti jdu blejt...
    • Komunisti se po válce zmocnili země bohatší než Švýcarsko. Během několika let oloupili občany o jejich majetek po předcích a vytvořený jejich prací. Veškerý majetek považovali za patřící "státu" a jelikož stranická oligarchie se chovala podle hesla Ludvíka XIV "Stát jsem já", tak vlastně ÚV KSČ si přivlastnil celý stát i jeho majetek a proto o všem rozhodoval. No a když komunismus chcípl, tak soudruzi natáhli na rudou kůži jinobarevné převleky a krade už nikoli ÚV KSČ, ale překabátění komunisti.
      • Pišto Žigo máš to marné, máš to marné, máš to marné, komunisti to vyhrají.
      • Respektuji tvé názory. Ale pokud by ses zajímal o nějaká fakta, tak by jsi se mohl dočíst,že v roce 1939 bylo Československo i se Zakarpatím před bankrotem. Paradoxně republiku zachránil Hitler. Potřeboval nakrmit a vyzbrojit Německo. A po válce jsme nebyli bohatší než Švýcarsko (tam nebyla válka ale bohatý bankovní svět). Po válce byla Evropa na pokraji hladomoru. Vše zachraňovali "Amíci" a nás to stálo nemalé množství zlata. Tak seskoč z větví na pevnou zem.
        • Není důležité, jestli jsme stejně bohatí, bohatší nebo trochu méně bohatí než Švýcarsko. Já jsem to neověřoval, jen jsem ta fakta převzal. Nepsal jsem však co byl před válkou, ale PO VÁLCE. Před válkou jsme měli rozvinutý průmysl, který nacisti nezničili, naopak ještě rozšířili, protože Protektorát považovali za "svůj". Fronta se nám prakticky vyhnula, měli jsme pracovité schopné a vzdělané obyvatele. Celou třetinu německy mluvících Čechoslováků ale bolševici okradli o majetek a vyhnali ze země jejich majetek rozkradli a zničili. Měli jsme bohaté suroviny, kvalitní černé uhlí, které jsme pálili ve vysokých pecích při zpracování nekvalitní ruské železné rudy na ocel pro ruské zbraně k ovládnutí světa. Bohaté zásoby uranu, za které nám Velká Britanie nabízela nebývalý blahobyt na několik desítek let nám vykradli Rusáci, prý to byla válečná kořist (?!). Po válce samozřejmě chyběly potraviny a některé spotřební zboží (textil). I nám nabízely USA v rámci Marshalova plánu pomoc. V rozbombardovaném Německu vytvořily USA hospodářský zázrak a ve válkou téměř nedotčené ČSR by to musel být superzázrak. Rusko nám ale zakázalo Marshalův plán přijmout a naopak nás ždímalo, jak odpovídá jejích nájezdnické mentalitě. Takže pokud by ses zajímal o nějaká fakta, tak bys to věděl. Tak také nejdřív seskoč z větví na pevnou zem. *3*
  • Ať se co prokáže či neprokáže, ředitel VZP jistě bude mít s dalšími lokaji jako vždy nárok na statisícové odměny.
  • Asi nějaký zakrývací manévr,na to jsou mistři.
  • Zajímavé, že celý národ to ví,,jen on má podezření. Já mám podezření, že za 22 roků se VZP ztratily miliardy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit