Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm - dobre nacasovane...

  • vanhorne

    Mery babicka Mery, dva koltasy za pasem nad hlavou toci lasem. Grandma Mary, to the rescue!

  • Na Hradě se popírá právní stát, do čela ministerstva spravedlnosti ministryně, která tvrdí, něco o soudcovské mafii a premiér degraduje práci policie. Právní stát jak vyšitý. 😍

  • To je ale "náhodička".

    Kauza megazlodějského imigrantského kmouš.konfidenta se "přesouvá" od policie k st. zastupitelství a najednou si min. spravedlnosti  "vzpomene", že vlastně chtěl již ve funkci skončit. Na jeho místo pak čistě "náhodou" přistane prodloužená ruka dalšího gaunera - no to jsou ale "náhodičky" že Ááááno.

    No co, nepodařilo se mi to "ošéfovat" u policie, tak mi trochu píchnul kámoš z hradu, že Áááno. Veď preca je to všechno jen kampáááň a já stejně nykdy něodsťúúúpím. Tak vo co vám jde - je to jen kampáááň a vám čechákové vrazím další koblihu a budete mi dál zobat z ruky.

    • KIMCID

      :D

  • Ten slovenský estébák se konečně začíná bát o svůj kožich! Všechno co slíbil tak nikdy nesplnil .  Je to prachobyčejný zbabělec . Z mého pohledu je to slovenský führer .

    • KIMCID

      A kdo co kdy slíbil a splnil?

      • Ja sve sliby plnim...

        • KIMCID

          oprava který politik?

  • Copak měl Ministr spravedlnost Kněžínek za výhrady vůči tomu členovi KSČ (bývalému!) a konfidentovi StB Burešovi (bývalému!), že ten rádoby ředitel ČR coby pobočky Agrofertu je nucen dát svému zaměstnanci výpověď a nahradit ho babou? Kam sám čert (Bureš) nemůže, tam nastrčí babu. No jo, ovečky, co jste si zvolily... však jste dostaly koblihu a bude líp...

    • KIMCID

      Ovčani nešli volit tak si nestěžuj ,když si nebyl u voleb.

      • Kulihrachu BTW alias KIMCIDe, nech se vyšetřit psychiatrem. Zjevně trpíš utkvělými představami a mohlo by to být příznakem počínající vážné duševní choroby.  

        • KIMCID

          Nejsem ani jeden nick krom KIMCID . Tak se nech vyšetřit z paranoi  ty.A tvrdils žes nebyl volit tak že si nestěžuj moulo.

          • Pokud budeš pouze KIMCID, bude to jedině dobře. Nevidím žádný důvod vystupovat pod více nicky.

            A tvrdit, že jsem nebyl volit, to je právě ten paranoidní blud. Pokud to ovšem není úmyslná zákeřná lež, kterou používali nacisti a komunisti (stokrát opakovaná lež se stává pravdou).

            • KIMCID

              Ne ty jsi to tu mě tvrdil těsně po vbolbách tak si to v hlavě přeber co píšeš.

              • Reakce na příspěvek:

                Vždyť to říkám, že trpíš paranoidními bludy. Vzhledem k věku to nejspíš bude dementia senilis. Ta se nedá vyléčit, jen její příznaky lze zmírnit pomocí medikamentů.

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  44 let :D ale dobrej pokus od někoho kdo mě vidí v několika příspěvcích a přezdívkách

                  • Reakce na příspěvek:

                    No hezký věk, ale tak to by spíš vypadalo na počínající schizofrenii. 😯

                    Ale teď vážně: přeji ti všechno dobré a aby jsi se ve zdraví dožil nejméně 2x tolik. 🙂

                    • KIMCID

                      Reakce na příspěvek:

                      tobě přeji to samé když myslíš že jsem víc nicků :D to je pokročilá paranoia

  • To se to práší, když se zametá 😍

  • Ryba smrdí od hlavy, ale takový smrad, jako jde ze Zemana, to tu ještě Čapí hnízdo nezažilo!
    • KIMCID

      Tak to ty smrdíš až na měsíc

  • Jest cosi shnilého ve státě českém...

    • Ano, a také se říká, že ryba smrdí od hlavy.

    • Aneb "Škatule, škatule hejbejte se..."

  • Před nějakým časem psal pan Jégl, že pana Babiše čeká zákopová válka. Asi je to tak a tohle je jenom jedna ze získaných pozic. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit