Přejít na výpis diskuzí

Ministři EU neodjeli, s Janukovyčem jednají na bezpečném místě

20.2.2014 12:43
6 příspěvků

Schůzka ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče s ministry zahraničí Francie, Německa a Polska nakonec zrušena nebyla, ale z bezpečnostních důvodů byla jen přeložena na jiné místo. Agentuře AFP to sdělilo francouzské ministerstvo zahraničí. Podle původních zpráv bylo jednání s ohledem na výbušnou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tečko chceš pár facek kde tě najdu napiš
  • Pro Ana T.Ty musíš být pořádně na palici.Když chceš aby se komunisté s vlastizrádnými lumpy milovali.
  • Při revoluci bude třeba tu chybu komunistů napravit a všechen vlastizrádný dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,odporážet na katovských mučírnách,conejkrutějším způsobem.Jedině tak lze zachránit stávající životní prostor Čechů pro budoucí generace Čechů.
  • Komunisti jsou nepřátelé budovatelů kapitalismu.
    .
  • Pro Ana T.Komunisté velice chybovali.Těch lumpů měli umučit mnohem víc.Nemuselo být dnes Česko na pokraji státního bankrotu.A Češi aby už si balili ruksak s jídlem,až je naši věřitelé začnou odsunovat,v dobytčích vagonech,do Izraele k odporažení Arabům.Aby si pak mohli Němci a Židé Česko rozparcelovat.
  • Za čtyřicet let komunistické hrůzovlády umučili komunistické zrůdy v československých Gulazích dvacet miliónů Čechů a Slováků. Kdo podporuje komunisty, je stejná zrůda.
    ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit