Přejít na výpis diskuzí

Ministři jsou pro zdanění náhrad za církevní restituce. Naštvali Bělobrádka

10.1.2018 11:39
šar 10 příspěvků

U církevních restitucí je třeba korekce, vysvětlil předseda vlády Andrej Babiš (hnutí ANO), proč jeho menšinová vláda ve sněmovně podpoří návrh KSČM na zdanění finančních náhrad za nevydaný majetek. Podle premiéra šlo o nejdiskutovanější bod dnešního jednání vlády. Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Spíš by měli zdanit majetek všem komoušům. Většinou to jsou líný lemplové, štítící se jakékoli práce a mdlého rozumu. Kde by asi tak Jakeš vzal na vilu v Dejvicích ? A tísíce jiných gaunerů co dodnes žijí z bolševických zlodějen.
 • Někomu něco ukradnu, potom se rozhodnu mu to vrátit a tak mu to zdaním!!!
  To může napadnout jenom gaunera Babiše. Dám se asi do politiky, znárodním majetek těch nejbohatších a potom jim to vrátím a pěkně zaplatíte daně. Takto to budu opakovat každý rok a za pět let Babišovi nezůstane ani na chleba.
 • Babiš se svou smečkou ÁNO potřebuje hrabat další miliardy a proto se bude zdaňovat kde co. Řeči se mluví a blázni se radují.
 • A kdyby jen to. Pěkného holoubka si tady hřejeme. Kolik životů nás stálo vyhnání skopčáků z našich luhů a hájů. A tady toto nestydím se napsat kolaborantské prase loni prohovořilo plamennými slovy na srazu sudetoněmeckého Landsmanšaftu! I fotečka s nejtlustším skopčákem se přidala. A Bělobrádek - prý "si dovede představit Německo i ČR jako jeden stát". Bělobrádku raduj se že nezajdeš mezi normální lidi. Protože se lehce může stát, že lidi by hnali tebe i tvoje kamarády svinským krokem. Pokud se tak zatím nestalo, jen pro to že jste každému u zadku. Ale zanedlouho by mohl být právě ten váš zadek velice ohrožen. A nejen on. To si piš!
 • Bělobrádek je "Béčko", ale tentokrát zřejmě bude mít pravdu. Pokud se vrací zabavovaný majetek komukoliv, teda i církvím, jako i fyzickým osobám, nemá se co zdaňovat, protože se jim vrací jenom to, co jim patřilo. Domnívám se, že kardinálním problémem církevních restitucí bylo, že byly dělány, jak to dělal Jánošík "od buka do buka" a nikdo nemůže na sto procent potvrdit, že se jim vrátilo vše, co bylo jejich, nebo že nedostaly více, než jim patřilo. Kdyby se bylo šlo do důsledků, a nerozhodovali o tom Kalousek a Bělobrádek, jistě by rozsah restitucí nebyl tak velký, jaký nakonec proběhl. Zdá se však, že prohranou restitucí nelze napravovat zdaňováním majetku, který se pouze vrací majiteli.
 • Černoprdelníci nikdy žádný svůj majetek neměli, alespoň ne od doby císaře Josefa II. Takže zdanit!
 • Sprosťárna nejhrubšího zrna!

  Ony "peněžité náhrady" jsou jen ubohou satisfakcí za majetek, který byl církvím (nejen církvi katolické) ukraden v roce 1948 a ČSR využíván letech následujících! Spíše by se měl zasadit o doplacení náhrad za využívaný/zneužívaný majetek nejen církví, ale i živnostníků a sedláků v roce 1948 okradených!

  Co si ten Čobolák a jeho parta o sobě myslí!

  Určitě získá podporu Filipovy sebranky (KSČM) - o neobolševické sběři tzv. Pirátů, ani nemluvě!
 • A za co by měli církve platit ? Za ukradený majetek, který jim byl vrácen. To by za chvíli mohli vypsat daň i na všechny restituenty.
 • "U církevních restitucí je třeba korekce"
  To říká "ten pravý", který je stíhán za podvody.
  Takže když někdo ukradne někomu auto, zničí ho a když pak majitel dostal ubohou náhradu v penězích, tak by z toho měl zaplatit daň? To je opravdu komunistická "logika".
 • Bělobrádek je křivák!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit