testovaci text

Diskuse pro Článek

Ministři jsou pro zdanění náhrad za církevní restituce. Naštvali Bělobrádka

10. 1. 2018 – zpravy.tiscali.cz

U církevních restitucí je třeba korekce, vysvětlil předseda vlády Andrej Babiš (hnutí ANO), proč jeho menšinová vláda ve sněmovně podpoří návrh KSČM na zdanění finančních náhrad za nevydaný majetek. ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 10

napsat komentář

TOM231 tiscali.cz

5 souhlasí, 7 nesouhlasí

Spíš by měli zdanit majetek všem komoušům. Většinou to jsou líný lemplové, štítící se jakékoli práce a mdlého rozumu. Kde by asi tak Jakeš vzal na vilu v Dejvicích ? A tísíce jiných gaunerů co dodnes žijí z bolševických zlodějen.
11.1.2018
vlákno reagovat

00000000 (inkognito)

6 souhlasí, 5 nesouhlasí

Někomu něco ukradnu, potom se rozhodnu mu to vrátit a tak mu to zdaním!!!
To může napadnout jenom gaunera Babiše. Dám se asi do politiky, znárodním majetek těch nejbohatších a potom jim to vrátím a pěkně zaplatíte daně. Takto to budu opakovat každý rok a za pět let Babišovi nezůstane ani na chleba.
11.1.2018
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

8 souhlasí, 8 nesouhlasí

Babiš se svou smečkou ÁNO potřebuje hrabat další miliardy a proto se bude zdaňovat kde co. Řeči se mluví a blázni se radují.
10.1.2018
vlákno reagovat

Bělobrádek-certifikovaný blb. (inkognito)

7 souhlasí, 3 nesouhlasí

A kdyby jen to. Pěkného holoubka si tady hřejeme. Kolik životů nás stálo vyhnání skopčáků z našich luhů a hájů. A tady toto nestydím se napsat kolaborantské prase loni prohovořilo plamennými slovy na srazu sudetoněmeckého Landsmanšaftu! I fotečka s nejtlustším skopčákem se přidala. A Bělobrádek - prý "si dovede představit Německo i ČR jako jeden stát". Bělobrádku raduj se že nezajdeš mezi normální lidi. Protože se lehce může stát, že lidi by hnali tebe i tvoje kamarády svinským krokem. Pokud se tak zatím nestalo, jen pro to že jste každému u zadku. Ale zanedlouho by mohl být právě ten váš zadek velice ohrožen. A nejen on. To si piš!
10.1.2018
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

5 souhlasí, 7 nesouhlasí

Bělobrádek je "Béčko", ale tentokrát zřejmě bude mít pravdu. Pokud se vrací zabavovaný majetek komukoliv, teda i církvím, jako i fyzickým osobám, nemá se co zdaňovat, protože se jim vrací jenom to, co jim patřilo. Domnívám se, že kardinálním problémem církevních restitucí bylo, že byly dělány, jak to dělal Jánošík "od buka do buka" a nikdo nemůže na sto procent potvrdit, že se jim vrátilo vše, co bylo jejich, nebo že nedostaly více, než jim patřilo. Kdyby se bylo šlo do důsledků, a nerozhodovali o tom Kalousek a Bělobrádek, jistě by rozsah restitucí nebyl tak velký, jaký nakonec proběhl. Zdá se však, že prohranou restitucí nelze napravovat zdaňováním majetku, který se pouze vrací majiteli.
10.1.2018
vlákno reagovat

V.I.L (inkognito)

9 souhlasí, 7 nesouhlasí

Černoprdelníci nikdy žádný svůj majetek neměli, alespoň ne od doby císaře Josefa II. Takže zdanit!
10.1.2018 upraveno v 15:25
vlákno reagovat

Major čs. armády Terazky (inkognito)

8 souhlasí, 15 nesouhlasí

Sprosťárna nejhrubšího zrna!

Ony "peněžité náhrady" jsou jen ubohou satisfakcí za majetek, který byl církvím (nejen církvi katolické) ukraden v roce 1948 a ČSR využíván letech následujících! Spíše by se měl zasadit o doplacení náhrad za využívaný/zneužívaný majetek nejen církví, ale i živnostníků a sedláků v roce 1948 okradených!

Co si ten Čobolák a jeho parta o sobě myslí!

Určitě získá podporu Filipovy sebranky (KSČM) - o neobolševické sběři tzv. Pirátů, ani nemluvě!
10.1.2018
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

12 souhlasí, 20 nesouhlasí

A za co by měli církve platit ? Za ukradený majetek, který jim byl vrácen. To by za chvíli mohli vypsat daň i na všechny restituenty.
10.1.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

12 souhlasí, 18 nesouhlasí

"U církevních restitucí je třeba korekce"
To říká "ten pravý", který je stíhán za podvody.
Takže když někdo ukradne někomu auto, zničí ho a když pak majitel dostal ubohou náhradu v penězích, tak by z toho měl zaplatit daň? To je opravdu komunistická "logika".
10.1.2018
vlákno reagovat

Kajoch (inkognito)

21 souhlasí, 5 nesouhlasí

Bělobrádek je křivák!!!
10.1.2018
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.