Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni tam na všechny propuštěné propuštěné vězně čekali jen romské dámy,ty z většinové populace nejsou tak věrné............................... *1*
    • No právě, kdo by je "živil". Zajímavá byla řeč té tlusté staré cikánky o chystané oslavě, co všechno mají nakoupené. Hm, z dávek od státu docela slušný nákup.
      ČT se hnědočešky vetřely do objektivu, aby národu sdělily svou radost projevenou místy i tanečkem a slušné pracují nasr...y
      Jsem zvědavá, co si naši (malo)mocní ještě vymyslí, jen aby obhájili sviňárnu na vlastním národu. Ministrině kultury povolaná do zbroje - to bude také věc. Čím pak bude perlit, čím nás bude oslňovat?
  • Ten chlap nemá koule, nedokáže přiznat, že absolutně selhal co se týče podepsání. Co to je v té vládě za arogantní sebestředný egoistycký sv.ně nechápu. Když něco pos.ru, tak to snad přiznám ne ? Brzy volby, lidi k volbám raději nechoďte, z té 9tky není žádný hoden být prezidentem. Možná ten Franz má trochu srdce, ostatní je póvl.
  • Bum a je to-Zajímavé je,jak se postupně dozvídáme,kdo je amnestovaný...Vasilij Pružinskij -alias Václav Klaus boduje.Máme tady Ukrajinu,jak na talíři.Mafie si dělá co chce,aby lidem zavřeli pusinky,tak udělají tyátr s přímou volbou a opět se nadává jen u piva.Mistrovský tah téhle sebranky...
  • Gauner Nečas by měl zalézt a neukazovat se na veřejnosti za tu p.asečinu s podpisem amnestie za zády vlády.
    Na cikány platí jedině přísnost. Když se před válkou objevili ve vsi cikáni, tak je hned policajt hnal svinským krokem za vesnici.
  • S těmahle ministrama už to ten rok vydržíme, ještě budou sice nějaký karty atd. ale snad to uteče rychle
    • Nejde o vydržení, jde o průs...r, čeho jsou ještě schopni. Vždyť tu spálenou zemi nikdo nedá do pořádku, každý den navíc jde ke škodě tohoto státu, nás všech obyčejných lidí.
  • Probůh je tak těžké to obrátit a povědět kolik procent propuštěných patřilo k většinové společnosti? Ta by si na diskrimanaci určitě nestěžovala a tihle Avataři by museli držet zobák. *6*
  • Ranu do palice Nečas,aby se ti v té makovici rozsvítilo.Místo tvé drzosti a arogance bych ti přál trochu pokory-aby ti došlo,proč se tak zlobíme.
    • "...aby ti došlo,proč se tak zlobíme."
      Ani Klaus nepochopil, že my se opravdu ,ale opravdu zlobíme a máme vztyčený ukazováček. *1*
  • Taky se mi to nelíbí, jsem snědší pleti a uráží mne to.
    • Zbytečně, ale ti chytří z cikánů by se měli postarat o ty problémové, protože pokud to dělají " bílí ", je nám nadáváno do rasistů. Jenže místo toho ti lepší i vzdělanější se od nich raději distancují (vcelku chápu), ale pak je to neřešitelný problém. A stát to pouze řeší podplácením na úkor slušných a pracujících.
    • Když máš "snědší pleť", tak si d.žku napudruj na bílo a nemusíš se urážet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit