Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by krásné,aby tato částka šla z kapes těch,kteří na ní tu "boudu" ušili. *16*
  • Vaše reakce jsou jen o závisti .... *10*
    • To jbocek.home: Souhlasím. Jedinci zapšklí a závistiví vůbec neví o kom a hlavně o čem píší... *3* Pěkný den. *14* *3*
      • Hloupý Justício. Pochopitelně je dobré, že Jourová dostala satisfakci. Ale zaplatíme to všichni my, co platíme daně. A to se mi nelíbí. Ať to zaplatí ten, kdo jí do vazby vsadil. Prokurátor, soudce, ať mu zmrazí účet, seberou barák, ale já to platit nechci. Když někdo, obyčejný dělník, udělá v práci zmetek, tak to zaplatit musí, respektive se mu to ztrhne z platu. Takže tohle není žádná spravedlnost!
  • Tak se potvrzuje = musíš krást ,podvádět a sedět ve vládě u korýtka , pak se ti nic nestane a ještě za to dostaneš královské odškodné...to je k blití...
  • Kradla ale v souladu se zákonem jak se ukázalo a tak se krást v ČR smí. Tak to dneska chodí.
  • Není to trochu moc? Já se picnu. *10*
    • Moc to není 700.000 je ušlý zisk a převáżně za právníka, no a ty 2.000.000 jsou ten nezískaný úplatek ( taky ušlý zisk)
  • Jourová pracovala na dotacích za ten měsíc by si vydělala určitě víc,teď vidíte jakým odpadem se obklopil poctivý oligarcha cha cha chá,jó s poctivostí pod most dojdeš......
  • Máme v ANO samé potrefené chudáky. Babiš - nejenomže s oplétačkami s STB a dále podezřením z činnosti ze svého podnikání - Petrimex ( http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/52406/legenda-o-svatem-andrejovi-reflex-odhaluje-zapomenute-informace-o-babisove-zbohatnuti.html ), teď Jourová se domáhá odškodnění za něco na co lze jen říci- respektuji rozhodnutí soudu - ať je jakékoliv. Pokud vím tak MUDr Rath prohlásil, že se nebude domáhat odškodnění za svoje věznění, Jourová má asi jiný charakter. Něco shnilého je v té naší České kotlině po roce 89.
  • Byla obviněna z toho, že přijala dvoumiliónový úplatek od starosty Budišova Ladislava Péti za to, že se zasadí o přiznání evropských dotací na opravu budišovského zámku. Stíhání skončilo v létě 2008 konstatováním, že se skutek vůbec nestal. Jourová strávila ve vazbě přes měsíc. Krásné, hlavně ten důraz na slovo: ... ve vazbě přes měsíc, začínám psát panu Kájinkovi, ten chlap se ze dne na den stane miliardářem, musím si ho hledět. Nebo se bojí, že by se stal miliardářem a proto jej tam raději nechají zhnít?
    • Kajínek by se musel nejprve dostat do vládních struktur, aby se soud pohnul k tomu, aby mu uznal odškodnění. *1*
  • Až požádá o odškodnění Mudr Rath tak si Babiška na to vezme půjčku u MMF
    • anna.tvaruzkova.58
      MUDr Rath by mohl být čistý jako lilie, ale tu podmínku už mu budou muset dát. Měl smůli, že ho zavřeli jako člena ČSSD, být členem strany ANO, tak by mohl žádat.
  • Za měsíc vazby 2,7 milionu, k tomu ministrině, zvláštní to demokracie.
    Je vidět, že paní ministrině to s tím místním rozvojem myslí opravdu vážně.
    Jen tak dál! Za poslední dvacetiletí jsem v mých názorech nenarazil ve vrcholné
    politicena člověka, který by chtěl společnosti opravdu něco DÁT. Zato brát.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit