Přejít na výpis diskuzí

Minuta není vždy totéž co 60 sekund, tvrdí studie

23.5.2015 11:22
7 příspěvků

Šedesát sekund není pro náš mozek totéž, co jedna minuta. Když si totiž rozdělíte nějaký konkrétní časový úsek na menší části, bude se vám zdát, že budoucnost je mnohem blíž. Tvrdí to vědci ve studii, která byla publikovaná v odborném časopise Psychological Science. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdybych se lépe učil, mohl jsem publikovat podobné přínosné studie v odborných časopisech a mít mnohem větší příjmy :-(
 • Mnooo jasněěéé, přece každej amík ví, že kilo peří není to samý jako kilo železa, že jooo. Důležitý je bejt blbej a držet hubu a krok, tomu se říká chovat se súúúšně. *1* *1*
 • Každý úzce vědecký pohled je jako kukuč z baráku jen jedním oknem. Na druhé straně to může být úplně jiné a také pravdivé. Řekové měli dva bohy pro čas Chronose a Kairose. Chronos požíral své děti a o tom ti vědci bádali. Kairos je čas dětí, zaujatého konání a pohody. Ten nemá měřítko. Žijte v tomto čase a bude vám blaze.
  *3*
 • Na to nebylo třeba dělat studie. To je všeobecně známej fakt.

  Když prožíváte něco hrozného zdá se vám že se čas vleče a nebere to konce.
  Naopak když prožíváte něco příjemného litujete že to tak rychle uteklo.
 • to je jak studie od našeho hnědého spoluobčana?
 • to sou zase bláboly z usa
  • No jo, v CCCP se pije tolik vodky, že se už ani neblábolí. A když se pijani proberou, tak si myslí, že je včera a ono je už zítra.
   Proto také říjnová revoluce byla v listopadu. Když se probrali z rauše, tak si mysleli, že je ještě říjen a on už byl listopad.
   Proto si také Rusové myslí a chovají se jako by bylo stále 19.století a jejich car gosudar Vladimir byl vládcem mocné říše. A ono je už 21.století, CCCP se potácí v problémech, rubl je v "píp" a stačil pokles světových cen ropy a CCCP se řítí do propasti. Proto ten kremelský skřet tak dupe, křičí a hrozí, protože se bojí.
   *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit