Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My si raději najdeme nějaký dog-friendly hotel, abychom si dovolenou užili společně

  • Právě dneska mi jeden kolega vyprávěl o tom, jak rychle a dynamicky se rozvíjí business kolem domácích mazlíčků. Současné světové výnosy se dají srovnat s obchodem s bílým masem. 

    Já ta čísla ověřená zatím nemám, ale tomu pánovi se dá věřit.

    Souvisí to s tím, že jsme (lidé v Česku, ale i obecně) stále víc uzavření, nevěříme jeden druhému, nechceme se vázat, mít odpovědnost atd.

    Tak suplujeme lidské vztahy tím, že si pořídíme třeba psa nebo kočku. A takovému mazlíčkovi dopřáváme vybrané papání, oblečení, ubytujeme ho v hotelu a tak.

    Někdy jsme divní. Když jsem byl kluk, náš pes nechodil v kabátě, žral to, co jsme jedli my a dožil se skoro dvacítky😛

  • Vyspělá společnost co staví zvíře nad lidi i ,pak se nedivte že takové společnosti zvoní hrana.Už chybí jen Barbie s Kenem co si místo dítěte pořídí pejska a pak ho nechají za obřadu zpopelnit v krematoriu když už je neba.

  • Některé ženské jsou ujeté. To že podle svého biologického samičího instinktu se samy fintí, aby byly nápadné a upoutaly pozornost samečků, aby je oplodnili je dáno jejich "samičí mentalitou". Ale že to přenášejí i na psy, to je známka ujetosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit