Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak a už je to tady,nedostala trest na tvrdo jak jsem už psal,prostě přítel má peníze s podnikání s Madarska a u nás kdo má peníze tak má moc a dnešní soudy?Raději nebudu komentovat,když jsem ji spatřil jak se hezky v sobotu na hubertu co pořádala v Jankovské lhotě smala a to měla 5 dní do soudu hrůza!!!
  • Všichni tu máte pravdu,já Marcelku taky znala,vlastně obě holky od mala co jsem jezdila k babičce.a pak přijde taková p.ča a všechno je fuč????né zavřít ale udělat jí to samý.ještě si jezdí s alk. v krvi?to si všichni myslí,že když mají prachy a papánky buhví kde, tak jim všechno projde??????humus,humus a Marci nezapomeneme!!!!!!!:)))
    *13* *13* *13* *13*
  • Byla to moje dobrá kamarádka a nikdy nikomu nic zlého neudělala ,tak proč nějaká mrcha přejela.Ta dotyčná je pěkna mrcha a už se po Jankově nosí že jí její přítel stoho vyseka má dost peněz a podniká v Madarsku.Kamarád s Jankova
    • Prej je vysmata, ze se to nejak uplati a jede se dal.., je mi z toho tak zle, jedna pitoma namyslena krava, co mysli, ze ji patri svet a jeden zniceny zivot hodny holky..:-((((!!!!
      • Máš naprostou pravdu,jen to pojmenování je slabé slovo.Nejlepší by bylo ji zavřít hned ale mezi chlapi a pak ji hodit do škarpy.Mám jen strach že to páteční rozloučení nevydržím!Doufám že přídete všichni!!!
  • to by ji upálili. A až tady zavládne šáríja tak ji ukamenujou.
    Ženská patří k plotně a ne za volant. a ještě sv.ně když chlastá...
    • ty budeš hlo.pej i pos mrti
  • A to ju budou taky vyšetřovat měsíc, jak pana Janouška?
  • 20let na tvrdo a už nikdy řidičák.
  • Zavřít Esenbáka co jí nechal řidičák *6* *7* *13*
    • Od devadesátých let o tom "esenbáci" nerozhodují. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit