Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    Použít pro rychlý a pohodlný úvěr splatit účty a začít nový způsob financování vašich projektů při nízké úrokové sazby ve výši 2%. Ještě kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím: CREDITHOME@BLUMAIL.ORG s úvěru potřebné částky jako náš minimální nabídku úvěru je 1,000.00 na nějakou volbu úvěrových amount.I jsem certifikované, registrované a důvěryhodně lender.You mne kontaktovat dnes, pokud máte zájem o získání této úvěr, kontaktujte mě pro více informací o úvěr proces, proces jako úvěrových podmínek a jak se úvěr bude převedena je na vás. Potřebuji vaši neodkladnou reakci a pokud máte zájem

    Děkujeme,

    Pan Mhay burailla

    C.E.O / CREDITHOME
  • tečka bere dávky a má se dobře, jediný problém je že mu ta jeho barabizna spadne na kokos, aspoň bude od něj klid od kozomrda!!
  • Dr.Bárta má pravdu.Práce je sice málo,ale je.O to nejde,trend mladých je si půjčovat, pod heslem-ono to nějak dopadne.Paní Ema brečí na špatném hrobě.Tito lidé jsou dospělí a mají možnost jít pracovat po celé Evropě.Mám příbuzné na Slovensku,tam cestovat za prací je tradice.Při návštěvě jsem zjistil že se s chlapama nesetkám,neb jsou v Rakousku,Německu,Anglii.Ono se to dobře fláká,na úkor rodičů.
    • Dedek 1 Ja nebrecim,jen koukam kolem,co vidim...Nezamestnani,jsou i taci,co jsou nemocni,treba s pateri a neuschopni je na inval.duchod....Nikdo je nezamestna,kor kdyz ani VS nenajdou praci...Takovy jezdi na rehabilitaci apod.a stale plati same vysetreni..,dobry dzop je z nich...Mladi cestovat nemohou vsechny,nebot jsou taci,co se sotva uzivi,chybi jim penize,aby mohli neco podniknout v nalezeni prace,i nezamest.bez penez....Je to zacarovany kruh,nekdy i bez moznosti...Maji - li oporu v rodine,lip se jim dari,nez co jsou osamoceni...Venku maji sve lidi a cizince zamestnaji podradne,nepusti je mezi sebe,kasta...Mestecka maji sve pekarny,kostely atpod.,staraji se hl.o sve lidi,aby mesto vzkvetalo a lidi byli spokojeni..,je tam jina mentalita a ne co zde,same podrazy,zlodejny...
  • to Jirkas

    máš pravdu, že v Německu je je minimální mzda 8,5 Eurua že proti nám v Čechystánu je to po přepočtu velká suma peněz. V čem však s tebou budu polemizovat , je skutečnost jestli je to moc nebo málo. Moje výplata ve strojírenství, je v současnosti na 4,23 Euro/hod. brutto, a protože mám velmi dobrého známého jenž v SRN (Frankfurt n.M) bydlí, srovnávali jsme příjmy (15Euro/4,23Euro) a výdaje a došli jsme k tomu, že cca dáme za stejné věci stejně peněz - tzn. že například náklady na bydlení uberou stejnou část mzdy v ČR i v SRN řečeno ještě jinak na stejný/podobný výdaj dělá němec stejně dlouho jako čech :-) chtěl jsem napsat Moravák a Valach. Srovnávat příjmy přepočtem kurzu je nesmysl a velmi zavádějící. Raději by měli v mediích napsat jak je to právě s přepočtem na odpracovanou dobu a náklady. Takže po srovnání jsem dožel k závěru, že Euro se sice pohybuje na úrovni 27,-Kč, ale životní úroveň je cca 1:2 ve prospěch Eura. Ano, Němci jsou na tom trochu lépe.
    • jake naklady jsou tam tedy o tolik vyssi? ceny potravin to nebudou v hypermarketech jsou nizsi v SRN to prokazal nejeden test kdy se ve stejnem retezci nakupovalo v nemecku a v CR stejny nakupni seznam, navic v nemecku byly potraviny prokazatelne kvalitnejsi. Bydleni? pokud mam vlastni byt tak je to jen dan z nemovitosti ta nebude v SRN nijak zavratne jina nez v CR (a v pripade zapocitani ceny bydleni srovnavat kvalitni domek v SRN s naklady v panelaku jaksi nejde, chci rict ze byt v panelaku v Berline nebude stat vic nez stejne velky byt v panelaku v Praze...mozna spis min kdyz je tam houfne bouraji pac v tom uz nikdo bydlet nechce) tak zbiva jedine plyn+ elektrina a voda a nejak neverim, ze by to bylo nejmene 6x vic aby to ten propastny rozdil v prijmech vycerpalo....
    • Máš stoprocentně pravdu, mám kamaráda ve Švédsku ve Stockholmu, je tam od roku 69, zaved se tam dobře a měl stavební firmu, nyní je v důchodu, jsem s ním ve spojení přes Skype často, říká že platy i důchody jsou tady podobné jako tam, rozdíl je samozřejmě v sociální politice, ta je tam nesrovnatelně lepší.
  • Problém je v tom,že vůbec náš "bezprávný" stát umožňije různým nemakačenkům parazitovat na obyčejných lidech.Stačí se podívat na portály,kolik podnikavců poskytuje finanční půjčky.Všude jinde by nemohli takto vegetovat.Vláda ODS a ŤOP09 jim to ještě usnadnila.
    Možná v tom jedou i jejich známí. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Nekteri mladi jsou chudaci,bez budoucnosti,bez penez,nechani napospas,co rodice v dospelosti je i vyhodi,ze je neuzivi a oni ziji v social.byte,ci rovnou na ulici...Nemaji kde se naucit,jak se o sebe starat,zdrave zit,chybeji jim odpovedi,jsou sami napospas,nekteri maji vetsi stesti a umi se zivotem orientovat,dalsi nevinni,co nemaji moznost se kde poucit,zit slusne,jsou pak odsuzovani a cely zivot se s nimi vlece smula...Chybi jim slusne navyky apod.,stavaji se tak podradni..,chybi jim pravidelnost,stravovaci navyky,hygienu odbyvaji,spi ruzne u znamych po nocich,neznaji pyzamo,moc nenaspi a to casem odnesou zdravotne,budou chudokrevni,oslabeni organismu,telo bez zivin...Driv se ml.vychovavali,aby byli samostatni a umeli si v zivote poradit,meli vedomosti,jak se o sebe i zdrav.apod.starat,rozvijeli se,jezdili na vymenne tabory ven,na lyzars.vycvik atd.,Nyni je vse zruseno,nejsou na nic penize a ml.lide se plahoci po nocich,na nic nemaji kc...
  • Stari ci mladi ci stredni vek -jiz nikdo neohlida finance by bylo spravne napsat!
  • Práce by byla,kdyby byla pracovní povinnost jako před 89.
  • Dokud nebude práce pro normální lidi před rokem 89 - nic se nezmění. Peníze k životu člověk
    potřebuje a půjčky jsou jediné řešení jak se k nim dostat.
    V Německu je minimálnín mzda 280 kč na naše peníze. U nás je to almužna která k normálnímu
    žití prostě nestačí. Pak se nedivme že kvetou půjčky a exekutoři mají žně.
  • Jenže to půjčování je přece velký byznys! Všude samá reklama na půjčky...a nejen ti mladí si nemají kde vydělat slušné peníze a o tom to je! *12* *12* *12*
    • pokud není mladý člověk schopen odolat reklamám ať již na půjčky a/nebo nový "superchytrý" telefon, dovolenou apod. když na to nemá (na splácení) nezaslouží si politovat. A na druhou stranu, když chcou mít všichni VŠ vzdělání aniž by na to "měli" buňky a studují jen pro studium a ještě k tomu nějakou nevyužitelnou pavědu, nesmí se divit že nemají práci. Před 89-tým, ať si říká kdo chce co chce byla úroveň školství na vyšší úrovni.V současnosti se na střední a vysoké školy dostanou i jedinci jenž by před hadrákem měli možnost tak maximálně na učiliště. SŠ příjmají bez příjmaček i "studenty" ze známkani "3" jen aby naplnily školní kasu. Jistě je tomu z velké části na vině špatně nastavená politika ve školství a jeho financování

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit