Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dva lidé přejetí vlakem a dva vlaky zničené na šrot, srážka s člověkem je asi horši než s tankem!!
    • Horší je srážka s blbcem jako je třeba korektor.
  • Proč lidi skáčou pořád pod stejný vlak a jak je možné že ho jeden člověk dokáže takhle zřídit?
  • Jak priznacny nazev obce, vesnicky ci mestecka, kde ukoncit svuj zivot.... Skoda dalsiho mladeho zivota... Uprimnou soustrast rodine a vsem, kteri mladeho muze znali... A lidi, davejte na sebe pozor!!! Nikdo jiny to za vas neudela...
    • to asi nevíte že to byl můj bratr Antonín Sedláček 1990 R.I.P....děkuji bratr Radim Sedláček
    • Možná dostane v Rakvici na rakvici slevu pro sebevrahy? *13* Kdo má pořád platit za zpoždění a za oprahy trakčních vozidel? Za války se před lokomotivy předpřahaly vozy určené k likvidaci překážek a min, v USA zase měly lokomotivy rámy na odhazování dobytka, bufalos a sebevrahů mimo trať. Expresy nezastavovaly, nedošlo-li k poškození trati nebo stroje; poštu a cestující musely dovézt včas! Jenom u nás se ta pieta už přehání. Vlak nemůže uhnout, to ví každý eunuch "bufalo" - a ten chlap neměl na trati co dělat. Když nohama stírám rosu na kolejích, musím vždy uhnout já, ne? Když dojde k nehodě, bude to má vina.. tak proč obtěžovat mašinfýru?
  • To je smutné. Ale promenádovat se po kolejíchm to je taky nápad. Nejspíš měl "virózu". A zrovna v Rakvicích, to je děsivé.
    • Rakvice mají ve znaku raka,podle toho i název,mimochodem krásné městečko,jezdíme tam až z Podkrkonoší.
      • Nemám nic proti Rakvicím, to jméno jsem nespojoval s rakem, ale s rakví. Asi j sem se mýlil. Ale smrt člověka je vždycky smutná.
  • Ano, mladého muže sestřelil nákladní vlak, a na doprovodné fotografii je patrová osobní souprava, navíc vykolejená (zřejmě se střetla s opravdu masivním chodcem). "Novináři" od Tiscali, proč tam není rovnou potopený parník? *1*
    • No,je zřejmé,že to je "ilustrační foto",ale nevhodné.
      Takhle by ten vlak nezřídil ani Hulk!
      *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit