Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za několik měsíců až se začne hroutit hospodářství Ukrajiny, snad by se dalo mluvit o tureckem hospodarstvi v dobe pred pocatkem jeho feudalni podoby, ktera vsak i dnes je pro nas nedostiznym vzorem.
  • 19.století bylo jeste vyspelym stoletim oproti hnupstvi 20. a jeste vice 21. stoleti.
  • MMF a Ukrajina mají dohodu o dvouletém úvěru ve výši 14 až 18 miliard dolarů, nejedna se o uver ale o zlocinnou podporu teroristu, jedna se o financovani 3. svetove valky proti lidstvu.
  • Globalizacnim zlocincum se dari Ukrajinu potapet do dluhove pasti, aby musela jen platit uroky z pujcek "banksteru" a dluhy ji narustaly. *16* *16* *16*
  • Rusák chcípá na úbytě, tak zoufale terorizuje okolí.
    • Nekraď kozomrde nicky, neb dostaneš takovou přes držku že se pos...eš sežereš protézu a skončíš v nějakém hospici, ty starý blbý prďalo. *15* *2* *1* *12* *12* *16*
  • Rubl jde raketově nahoru, hodně lidí vidí v Putinovi nejlepšího státníka Evropy, vůbec se jim nedivím, je momentálně jednička.
    • Patrim k tem, kdo Putina povazuji za nejlepsiho politika povalecneho obdobi. Jako jediny poochopil chyby systemu rudych zlocincu a dokazal se z nich poucit. Jeho alternativa vyvoje zlocinecke ho gangu prosazujiciho NWO je pozitivni cesta vyvoje sveta. Verim, ze ta nakonec zvitezi. *3*
  • Já jsem musel na VŠ dělat zkoušku z marx-leninismu a při tom učení jsem si uvědomil, co je to za zcestné bláboly založené na primitivním materialismu a evolucionismu 19.století. A praxe mi dává za pravdu. Nikde, kde se ohánějí poučkami z tohoto pseudonáboženství, to nefunguje. A přesto je stále tolik magorů, kteří se tím ohánějí a snad tomu i věří. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Ty jsi tečko mohl absolvovat tak vyšší cikánskou, a prošel jsi s odřenýma ušima, při tvé nízké inteligenci by ses absolutně nemohl na VŚ dostat, blbe, i vyučený zedník tě vědomostmi strčí do kapsy!! *15* *2* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Bože,všechno se v praxi ukazuje přesně tak, jak jsem se to učil v marxismu-leninismu!
    • Komicky si odporujete. V uceni dotycnych levicovych syfilitickych pomatencu se agituje proti Bohu, ale vy ho volate. Nejak se vam to plete, vidte? *1* *1* *1*
  • Firma MMF je na urovni EXEKUTORU v Cesku.
  • Zblaznili se nebo jsou pomateni ?Strkat miliardy do zadluzene ,hladove Zeme ,ktera ma dve Vlady,jednu bezzubou ,druhou nevolenou a oni jim daji PUJCKU/na vecnou oplatku/.Ktery EKONOM predseda spolku ZOUFALCU ?!Tahle FIRMA potrebuje DOHLED!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit