Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teprve teď začne ta správná rozkrádačka. Ještě budou dojatě vzpomínat na toho lumpa Janukoviče. *5*
  • Pořádně zadlužit. To je 1. krok k zotročení celých národů. V tomto směru jde Ukrajina správným směrem. Podmínkou poskytnutí úvěrů ovšem bude zavedení tzv. reforem, což v praxi znamená zvýšení daní, zdražování, pokles reálné mzdy, propouštění a nezaměstnanost. Tohle přesně si vydobyli Ukrajinci na Majdanu.
  • Jen vidím tu Jaceňukovu držku a vím jaký to je hajzl.
    • Jakykoli ukrajinec je hajzl!
      • Jaceňuk je žid.....
  • Na RT uveřejnili podmínky MMF. 1. Stát musí snížit o 45% dotace na plyn pro občany, to znamená, že lidé budou mít topení o 50% dražší. 2. Důchody tam jsou asi 200 dolarů a musí spadnout na 90 dolarů, to jest na 1 800 Kč. 3. Platy státních úředníků poletí dolů a dojde ke zmrazení mezd obecně. Toto vše bývalý vyhnaný prezident odmítl podepsat, protože to bude znamenat daleko horší bídu na Ukrajině než v Řecku. Při dnešních cenách, které jsou srovnatelné s cenami u nás, nemají tamní lidé moc šancí na důstojný život. EU šlápla do Ho-na a já se ptám, jak dlouho se tam budou z EU posílat peníze. Moc dlouho ne a Ukrajina v tom zůstane sama, jako Sýrie, Egypt atd. Jedno na tom ale pozitivní je, že Ukrajina brzy vystřízliví z EU a jejich vzorů USA. Brzy se to obrátí proti nim a bude to ideální prostředí pro rozvoj fašistických hnutí, protože v takové bídě žádná budoucnost nebude. Pak jsem zvědav, co se bude dít a co na to naši POLITICI a ČT. Kdo jim bude dál posílat peníze? Nakonec Ukrajina bude prosit Rusko, aby se k nim mohla připojit. Za současné situace se ukrakjinci podepsali čertu a stanou se z nich jen otroci. Chtěli to, tak to budou mít. Možná, že to ale odstartuje konečný pád fantastické EU.
    • Tebe nezajímá Ukrajina, ale kdo je zvědav na ten dav UK na černo pracujících v Česku? Včera je sbírali na pracovišti před mým bydlištěm. Kdy budou znovu pro ně zavedena víza?
      • No,pocitej s tim nejhorsim-NIKDY!
    • Je to daleko horší. Plyn bude sice dražší "jen" o 50%, ale to platí pro květen. Pak se budou ceny postupně ještě zvyšovat. Zdražení plynu se promítne nejen do domácností na účtech za plyn, promítne se do všeho co se spotřebou plynu souvisí. Plánuje se zdražení všech energií, což spustí dominový efekt. Na začátku bude propuštěno 24 tis státních zaměstnanců, kteří nebudou mít šanci se uplatnit. Postupně by mělo dojít k propuštění až 70%, nebo to bude kompenzováno radikálním snižováním platů.
      A teď to nejlepší: Poskytnutá půjčka pokryje jenom polovinu tzv "horkých dluhů". To jsou jenom splátky, které Ukrajina MUSÍ zaplatit během příštích dvou let, aby se dluhová situace nezhoršovala. Pro jednodušší: Celá půjčka MMF zaplatí na rok udržení stávajícího stavu, tj. balancování nad bankrotem. Bude mít západ na financování dalšího roku ? A pak dalšího ?.... Že by se v Řecku, Španělsku, Itálii konal zázrak a nebudou už nic potřebovat? Možná proto je Obama u papeže.*1*
      Otázka na závěr:
      Myslí to západ opravdu vážně a nebo je to pokrytecké gesto, které má Ukrajinu jako nežádoucí přítěž poslat zpátky na krk Putinovi??? *8* *8* *8*
      Jako nic ve zlém, omezení stavu státních zaměstnanců, snížení jejich platů, konec dotací energií, to jsou všechno sympatické záležitosti a rád bych jim zatleskal. Jenomže ve stavu v jakém se Ukrajina nachází jsou to věci likvidační pro obyčejné Ukrajince. Pro oligarchy ta půjčka bude zase hodne "motivační". Řeknou si "stejně to nic nezachrání, tak si přilepšíme alespoň my".
      • Dobra strucne analyza ! *3*
    • Ukrajina me nezajima,me zajima spise to,aby ta chamrad nezavsivila celou Europu!Podivej se,kolik ty svoloce je jenom u nas!A to je pouze predvoj...
  • Bože,všechno se v praxi ukazuje přesně tak, jak jsem se to učil v marxismu-leninismu!
    • Komicky si odporujete. V uceni dotycnych levicovych syfilitickych pomatencu se agituje proti Bohu, ale vy ho volate. Nejak se vam to plete, vidte? *1* *1* *1*
  • Kam vstoupí noha MMF , té finanční kosy suverénních států , 100 let tráva neroste !
  • Hmm. Málem bych řekl, že důvod bouchat šampaňským. *1*
    Tak schválně, dočkáme se zveřejnění alespoň hrubého seznamu podmínek MMF? To víte, že ne. Natož aby se to dozvěděli běžní Ukrajinci. Jenomže oni se to na rozdíl od nás dozví zprostředkovaně. Včera jsem se díval na zprávy TA3 ( jaký rozdíl proti ČT ) a tam v headline běželi titulky, že ukrajinské domácnosti čeká zdražení energií minimálně o 50%. Něco mi říká, že opravovat fasády na Majdanu by byla sakra zbytečná práce. *15*
    • nemusí se to dozvědět, hlavně, že to zaplatí
    • Přesně. Čím asi tak může Ukrajina za takový úvěr ručit? To se dá snadno uhodnout: sama sebou. Dopadne to hůře než u nás, vše se rozkrade, pardon ekonomicky ztransformuje, ale to si horkokrevní Ukrajinci nenechají líbit. A pak teprve začne mela. I když už dnes se z toho začne vinit Rusko: kdyby dalo plyn zadarmo, suroviny také, tu a tam pár tun zlata přidali, ale to oni ne! Prý tržně, ale to je něco, co ti hoši v Kijevě neznají.
  • Zase začala směna tomu jednoduchému placenému píčusovi, co zde furt dokola vypisuje cypoviny jako "zabij komunistu a posílíš mír" apod. Hned si samozřejmě ke svému výblitku dá tři, čtyři plusové body aby to vypadalo, že má mnoho příznivců, č u r á k jeden.
    • Ano je to placený provokatér skurvyyzjeb tečka, který je na podpoře a tím si přivydělává na chlast, po 23 hodině večer je už každý den namol a sprostý jako dlaždič. *12* *12* Taky se hlásí jako Not CSSD, jen změní styl psaní a nepoužívá diakritiku, ale je to stejný dobytek! *12* *12*
      • Dobytek jsi ty se svoji cikanskou maminkou,nebot vymetla z prochcany K U N D Y jeste 11 tvych sourozencu.
  • rasismu, přeloženo do srozumitelného jazyka: kampaň na podporu cikánů. Přečtěte si varování pro řidiče.

    Varování pro řidiče (a nejen) z Vítkova! Jel jsem po Opavské ulici od Berana dolů a u zastavárny stála tlupa našich polomáčených spoluobčanů. Když jsem byl cca 10 metrů od nich, tak mně do cesty schválně skočilo jejich děcko! Díky bohu za jejich nízkou inteligenci a za nové auto, co v této rychlosti zastaví na místě. Tak jsem to dobrzdil a zůstal stát 2 metry od toho malého ZASRANÉHO ZMETKA. On si ale lehl na cestu a začal řvát, že ho to bolí... Okamžitě byl u mě asi jeden z rodičů a začal mně nadávat, že jsem mu zranil děcko, ať mu dám 2.000,- korun, jinak volá policii a televizi! Řekl jsem mu, že policii a televizi zavolám já, protože mám v autě kameru, co nahrává jízdu a že policii ukážu ten záznam. V tom okamžiku drapnul to děcko a celá skupinka zdrhla někam do ubytovny... Prosím, přeposílej všem řidičům!
    • kecy
      • Vodprejskni ty proklata prasnice *12* *16* *12*
        • Doopravdy dámě píšete jako vepřový gentleman.
          • To neni zadna dama,nybrz debilni kuuuuunda. *3*
    • Nemel si to o ty kamere rikat a zavolat fizly-a jeste lepsi si nahrat onen rozhovor,jak Te cikan vydiral.
      No a pote kontaktovat Statni zastupitelstvi,aby nad vysetrovanim drzelo dozor.
      Cikan by mazal do lochu za podvod.
      • Ale no tak Note, asi fakt žiješ v UK. Pokud se jedná o cikány, tak u nás policie takové banality řeší domluvou a dál se to nedostane.
        • Zde se to nazyva podvodnym jednanim,ktere je trestne!
          No a co vim,tak policajti v CR tyto veci neresi-proto je treba kontaktovat St.zastupce,aby drzel dozor nad vysetrovanim. *3*
          • co to je za bláboly?
            • To nemuzes se svym mozkem(spise kyblem sracek)nikdy pochopit................................................ *2* *3*
          • Kéž by to tak fungovalo jak říkáš. Zase by to skončilo stejně i na tom státním zastupitelství, stylem "ty ty ty, už to více nedělej". Státní zástupci ač jsou placeni za to aby lumpovi usilovali u soudu o co největší trest, v případě cikánů to neplatí a paradoxně často navrhují soudům naopak snížení trestu. Pokud nejsou u toho těžce zraněni nebo mrtví, tak se cikánským kriminálníkům udělují maximálně jen podmínky.
            • Nevotravuj ty hnusna K U N D O
            • anglosaské právo je právo precedentů, právo zvykové a to tedy nijak nejde převzít, je vidět, že o tom víte opravdu hodně málo
            • Otazniku-a o tom to vsechno je.V CR neni Anglosassky pravo.To naschval nezavedl velezradce a privandrovalec z Vychodnich stepi Pruzinsky,nebot jestli si vzpominas,tak jezdil vsude mozne s tim,ze od Zapadnich zemi prevezme jistou legislativu.Kdepak,to by nemohl se svymi kumpany rozkrast zemi!
              No,a to,ze neni zakotveno ono pravo v Ustave,tak je mozne,ze soudy nesoudi,a jista kriminalne-podnikatelska luza se vsemu pouze smeje.(Janousek,Rittig,Gross,Rebicek,Babis a jim podobni)
  • kolik toho asi rozkradou?
    • Jestli jsou to komunisti, tak všechno.
      • zajimavé komunisti sice kradli ale po jejich odchodu z ery vládnuti jse měl nula nula prd dluh. a naopak dost prosovětských států dlužilo nám.a teď mě to vyvětli?
        • https://www.youtube.com/watch?v=bdoBlfER41A

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit