Přejít na výpis diskuzí

Moc krátká cesta od pozornosti k hlasu

14.10.2014 11:26
Jiří Hlavenka 21 příspěvků

Volebních analýz a komentářů se vyrojilo hustě, zkusím tedy být stručnější než obvykle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mimo bod 3 a 4 "beru".
 • ... kolem Babiše je parádní legrajda :)))
 • Jste banda lidí co nic nedělá jen žvaní hrabě doruky by jste nevzali ani neposekli před domem a hodili kozám.
  Praskl mně ráfek kola z chocholné škoda je tisíc stokorun a za prasklí ráfek jsem dostal šestnáct korun nikdo mně nesponzoruje ani sociálkou a drzosti blesku i kriminálky s tím blbem Zemanem a jeho lidmi nahradě s Kvitovou nemám nic společného ani mobil jste fakt velmi ubohá selanka v oblecích a kravatách co ignoruje lid a hýříte si nasebe že vám neupadne ani křídlo z letadla a těší vás když vás lidi nenávidí .

  Antonín Brachtl proti Vám jací jste nevhodní ministři politici kreminalisti i nevhodné soudnictví co si bužíruje ve výrobě případů které se nikdy nestali nebezpečné vyhrožování kdo vymyslel něco takového když člověk s nikým nehovořil osobně z oči v oči.
 • Komunisté začínají sklízet své nic nedělání po dobu 25 roků. ÚV KSČM stále jen spoléhalo na věrnou voličskou základnu. Nyní se ale ukázalo, že věkově stará strana nemá co občanům nabídnout. Strana pomalu vymírá a pokud někdo nový do strany vstoupí, pak s nimi neumějí pracovat. Myslím si, že tyto volby jsou signálem k tomu, že se procenta voličů budou neustále snižovat. Stejně tak vymírají ODS a TOP 09. ANO do sebe nabralo levicově smýšlející občany, ale jakmile se ukáže pravá tvář tohoto hnutí, stejně tak ANO vymře za předpokladu, že na politickou scénu vstoupí nový subjekt, který dokáže těžit s chyb ANO a získá nové voliče.
  • Neplantej nesmyli a zrušte asiaty .záleží vždy na člověku jenže jste vytvořili zmetky neomezené moci ato jsou většinou všichni kriminalisti i podnikatelé kteří co si nahrabali nejvíce z lehké ropy a kšeftů výprodeje odpadu armády tak jsou včele stran i podnikaní a do toho primáti compjuterů co se stali miliardáři ač vytváří STB a fízlování slov lidí je daleko rozšířenější nežli v době STB a s těmi anglickými názvy táhněte do háje
   • Nezlob se, ale nechápu.
   • ... nesmysli?
    ... jsi fakt extratřída, blbe :)))
 • Ve štatlu je veselo. Konečně se zbavil parazitního tria modré straky, socky a flanďáci, které ho na střídačku přes dvacet roků vysávalo. A do háje jde i ten zkrachovalý pornoherec, který nevošukal jenom to, co před ním vylezlo na strom! Přefikl i svou náměstkyni, zbožnou flanďačku, která kvůli němu porušila svátost manželskou a bude se za to jednou smažit v pekle. A teď bude na řadě ten zákeřný skřet- doktor věd ze Sládkovičova. Nikdo ve štatlu není samo sebou tak blbý, aby nevěděl, že ti noví budou krást úplně stejně, ale už to, že se na vás nebude na každém rohu zubit ten vytlemenec, sesazený purkmistr, oblopený obecními policajty, je velká úleva!
  • Jen abyste se "borci ze stadtlu" jeste nedivili: vetsina zmen/krome vystileni "holubu"
   a "otrhani" fialek/ byva k horsimu. *3* *8* *8* *8*
   • "vystrileni holubu"
  • anna.tvaruzkova.58
   Krást budou stejně, spíše však více. Už se nebudou mít na pozoru před tím, že se snad o ty jejich zlodějny budou zajímat média a lidé se to dozví. Babiš má skoupené všechny, proto si proti jeho straně nikdo nic nedovolí říct. Už teď se na Eurosprávách co nejdříve mažou příspěvky, které o něm, říkají pravdu.
 • Pane Babiši někdo má z Vás strašný strach a potřebují se Vás asi zbavit!!!!!
  Volby jsou nanic!
  Stejně si rozberou korýtka tak,aby nikdo neviděl ,co tam dělo dříve!!!! *16* *16* *16*
 • Sametoví estébáci si hlasy lůzy vždycky nějak opatří !

  Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svi-ě založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. K tomu mají celé záložní útvary speciálních a dlouhodobě tajně školených agentských "tržních odborníků a manažerů" (Bureš). Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy, případně Novými Číňany.
  Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na „standardně Klauzemanovsky“ získaných hlasech pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • neplandejte nesmyli o pravici nebo levici dko nechodil do kostela tak nezná víru ani lidovou zbožnost a svět se ovlivnuje tupci internetových her sniperů a burgosie co oblbuje miliardami které rozdávají s daněmi na vládu a tajné fizly co je hlídají a jejich rodiny jsou také početné těch politiků tak z rozpočtu nikdy nivc nezůstane neb nic neděláte a jen žvaníte
 • ANO se začíná chovat až moc arogantně a agresivně..asi to bude tím, že k nim chodí stále víc skrachovalých odésáků a potu 09. Takže zase znova, pořád dokola.
 • ostapkotab
  pane havenka,mohl jste byt jeste daleko strucnejsi,jeste lepe zadny.ty kydy o trusu priste klidne vynechte *2*
 • Jen tak naokraj, zločinci ODS v rámci akce překabátění, se rozprchují do TOP09, ANO(viz včera v TV) do nezávislých organizací(na kom nezávislí? na občanech?) a občané je dokonce volí, vlastně oni stále volí ODS jen pod jiným jménem:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Prostě to umí:-)))))vědí jak se lehce dostat k Našim penězům!! :-)))) Dokdy tomu bude? snad jen až si lidé začnou pořádně pročítat voličské seznamy a nevolit tu sebranku co se takto přemisťnuje z jedné do druhé strany:-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit