Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To paní Židé nebudou mít rádi *1*
  • Izrael - rakovina světa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Vždyť ti palestinští chcípáci neumí ani pracovat,jen zabíjet.Nestačí že živíme cikány?
  • Donecku a Luhansku take, jen Nudelmanove,Bidenovi a Kolomojskemu se to nelibi.
    Jo, a zapomnel jsem na jirika: ten sopti, protoze mu ukroficer "prerizl" starou a on ma od te doby
    zlost na Rusy. *1*
  • Nová Mnichovská dohoda vyrobená v EU o nás bez nás bude říkat Izrael, a následky diktátu budou válečné.
  • Židonacistická zvěř v okupované Palestině musí být přinucena , bezpodmínečně se stáhnout na hranice rozdělení z roku 1947 !
    Taky musí odškodnit Palestince za všechna spáchaná zvěrstva . Židonacističtí pohlaváři musí být vydání k trestnímu stíhání za páchany zločiny na Palestincích k mezinárodnímu tribunálu !
    Zrůdy , jako je židonacistická podsvině Netanjahu musí být oběšeni !
    Jedině čechostánská kolaborantská pakáž se s židozvěří bratříčkuje . Za umouněnýho kriplíka Zaorálka a za další gaunery se rozumní lidi stydí !
  • Tak tohle platíme? Rychle honem pryč s takovou čarodějnicí.
  • Ale podle mně patřej blázni do cvokhauzu a ne do takový funkce, kterej šílenec jí tam dosadil ?
    • Asi nějací Gójim...
  • Hosi palestinsti.Musite prestat prudit.To ze pro vas zivot nic neznamena je posetile.V Evrope a Izraell to vidi jinak.Vy tady nerozdavate karty.Vy tady nemuzete harasit zbranemi.A nebo jo.Ale pak pocitejte ze vas vyhubime.Vyhubime jak potkany.A nestekne po vas ani pes.Tady slepice - nema chlapa.Tak plance blbosti.Az bude mit nejakeho borce sklapne a bude normalni.A nebo nekdo sklapne ji.
    • právě proto, že pro ně život v míru a nereasistickom státě dost znamená, musejí bojovat, je to stejné jako s jinýi partyzány. ne, nevyhubíme je, přejeme jim, aby měli svůj stát nebo aby vznikla mnohonárodnistá federalizovaná Palestina
      • Beru ad 1 + zavazek neutoceni na Israel. *3*
      • Hubo nevymáchaná, aby ti hrom do tý hnusný držky praštil za to lhaní muslimskej pomatenče !
        • To, co máte na kebuli, je plechová varianta jarmulky? Schick Izraelien? *3*
  • tak celá Evropa? Co za mě ta "pussy" mluví, já rozhodně plastelince jako stát neuznávám
    • no, to celkem nevadí... *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit