Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EUSA si se svými sankcemi může víme co... *1* *1* *1*
  • dearputin.com
  • Ten chlapík má pravdu!

    s://www.youtube.com/watch?t=47&v=BooiVypT2m0
  • světoví giganti co sankce vymysleli na nějaké sankce serou,jenom ovce z EU a našé loutkové vlády budou pořád tvrdit ,že sankce proti rusku jsou potřeba,debilové
  • jíé, a já myslala ze zdejších diskuzí, že Rusko je samo, samotinké.....
    • za inteligentní osobu s rozhledem. Ale po určité době sledování tvých znalostí v historické a vědecké rovině jsem poznal že jsi jen fanatické trdlo, které sice fandí Rusku, což je chvályhodné ale jinak postrádá elementární vědomosti a poznatky
      • musím se tě patrně na ně zeptat, že *15* *15* *15* *15* *15*
        • já pouze usuzuji dle tvých názorů které sleduji na netu ať se jedná o historické záležitosti Sovětsko-Finské války nebo vědecké záležitosti ohledně očkování či rakoviny a mnoha jiných věcí. Sice ti nechybí nadšení a slepá víra až fanatismus ale chybí ti znalosti a nadhled. Hitlerjugend byli taky nadšeni pro svého vůdce avšak jejich víra se nezakládala na zdravém rozumu a faktech.....ale když ti to vyhovuje...tvoje věc..... *3*
          • asi tě zklamu, ale ten, kdo věří homeopatii bohužel není tím, u koho hledím znalosti a nadhled....kdo brojí proti očkování je u mne hlupák a tak dále a tak podobně.
            Milovníci pověr, ti, kdo věří pohádký¨ám je mi líto, nejsou mým vzorem *3* *3* *3* *3*
  • nechápu co se ser.o mongolové do Ruska *11* *12*
    • dobrej vtípek *1* *1*
  • *16*
  • Haló, tiscali, mogulové mají nějaké EUsankce úplně v pyči. Stejně tak na ně zvysoka sere USSrael a tvrdě vydělává - nárůst obchodní bilance mezi USA a Ruskem za loňský rok 11 - 13% (!) .. EUsankce jsou pouze pro naivní blbce v EU! .. Ale pozor, soudružky a soudruzi z EUbruselu dostávají bohaté kompenzace vod svých loutkovodičů z Fašingtonu, takže těch se to taky netýká...

    Poznámka pro úplné blbce: mogul není to samé jako Mongol .. *7*
  • Helmute typ pesimisto,náš prezident byl v odhadu optimističtější když řekl,že 70-80%obyvatel se pohybuje na hranici politické demence.... *1*
  • Tak si to dobře přečtěte,vy všichni schvalovači tzv.sankcí EU proti RF.
    Už vám svítá....
    • Nikomu nesvítá, lidé ani nechtějí znát pravdu, chtějí prožít jen ty iluze, které nám dovolí nadnárodní společnosti co ovládají média a trh.Svým rozumem žije možná 10% obyvatel. *1*
      • PRO OPTIMISMUS Slepý zajíc skáče po lese a stoupne na plže. „Promiňte neviděl jsem Vás, jsem slepý."

        „I vy promiňte, také jsem slepý a neuhnul jsem. Co vy jste vlastně za zvíře?"

        „Tak víte co, osaháme se vzájemně a zkusíme hádat."

        „Tak jo," plž oblézá zajíce a drmolí „… jemný kožich … velké uši … malý čumáček. – Nejste vy zajíc?"

        Zajíc se zaraduje: „Skvělé!" a osahává tlapkou plže: „A vy jste měkký … studený … ohebný … slizký … nemáte kule … nemáte páteř. …nejste vy Bohuslav Sobotka?"
        • Bumbác! Ty jsi členem ODS nebo KSČ! A to je ještě horší! Nejsi Ty Jaroslav Foldyna
          s rozšlápnutým rypákem?
          • *1* to je opravdu quailíku k tématu,onoho pána neznám,ale nemusí být každej ve straně,snad to jednou pochopíš *2* zatím spi sladce *1* *1*
        • Bumbác! Ty jsi členem ODS nebo KSČ! A to je ještě horší! Nejsi Ty Jaroslav Foldyna
          s rozšlápnutým rypákem?
    • Těm bez sluníčka svítat nemůže. Jinak souhlas.
      • Co jim zkusit rozsvítit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit