Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na těchto stránkách se projevují potomci sovětských vojáků po 1968! Jinak - no comment!
  • Tuto válku vihraje náš velyký Vůdce nadsoudruch Putin!
    • Jdi do hajzlu, ubožáíčku i s Putkou a dementním Klausem!
  • Ukrajina musí mít jedinou svobodnou alternativu svobodně si zvolit svobodnou volbu vstupu do EU a potom do NATO. Žádný socky tady jim do toho nebudou mluvit ani Báťuška Putin. Jedině tak svobodně zvolí svobodu a budou z nich svobodní a svéprávní lidé a budou žít svobodně ve svobodné svobodě. Jinak je čeká stepní vazalství v carství a budou žít v Kaganátu. Svobodně žít ve svobodě a ve svobodné EU nikdy si nenechá od bolševického Ruska vzít svobodu. Svobodu si vzít nedáme. Stepní nájezdníci nám chtějí vzít svobodu. Svobodu si vzít nedáme.
    .
  • Proč děláš tečko děuku v gay klubu, to se nestydíš??
  • nás,členy Bilderbergu vážně mrzí, že jste nás odhalili......
    ps. a to jsme léta přísně tajili, očem že pokaždé jednáme za zavřenýma dveřma.......
    • Občan USA o tom ví větší kulové než Evropan, protože místo mozku má hamburger od Mac-ráče. Evropan se pídí, Evropan více ví, hamburgery nekonzumuje, to ho baští cizinci, co příjíždí, hlavně Amíci.
  • tečko budeš přestěhován do sídliště Lunik 9 tam to bude pro tebe lepší než v pastoušce v Plzni, bude to pro tebe jen dobré a naučíš se slovensky!!
    • Určitě víš kde to je.
  • Chcíplej komunista - dobrej terorista.
    • Jste schopen něco víc než jen stupidní bezduchý, stále opakovaný výkřik?
      • To je Tečka.
        • Toho už každý pozná. Ještě je tu pod nicky Hmm a člen KSČM a používá i další. Jenomže druhý takový hlupák se zde nevyskytuje, takže je velice snadno k poznání, zvláště když používá stále stejné výkřiky.
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,,,
  • Náž tajemník říká že ani soudruch Hitler na našeho Vůdce Putina nemá. a to je pravda dyš to říká tajemník!
  • tečka cikán z Plzně žije jako starý gay bez rodiny bez přátel a má krušný život, žije v pastoušce kterou prý zdědil po rodičích.V poválečných letech, chovali slepice králíky husy a jiné, taky pěstovali zeleninu, dokonce prý mu matka šila kalhoty na šlapacím šicím stroji, nenávidí celý svět, hlavně komunisty kteří mu umožňovali žít jako prase v žitě, s oblibou mával rudou knížkou nad hlavou, dneska jim spílá, je to prostě velký hajzl a gauner, naštěstí ho tady každý pozná i podle jedné necelé věty, toho chuje!!
    • Je to Olažský Rom a udělal si nějakou školu lepší než je pomocná, je z Plzně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit