Přejít na výpis diskuzí

Mráz a sníh bičuje jih USA. Pět států hlásí stav nouze

29.1.2014 11:31
6 příspěvků

Mrazivé počasí spojené s padajícím sněhem nebo deštěm se sněhem ochromilo jižní části Spojených států, které na ně nejsou zvyklé. V pěti státech potýkajících se s dopravní kalamitou byl vyhlášen stav nouze. Letiště v New Orleans je uzavřené stejně jako většina úřadů a škol v oblasti. Meteorologové podle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen houšť, aby se Amíci konečně naučili starat především sami o sebe ....
  • Stav nouze, ale kecat rozumy do celyho sveta budou dal.
  • CHtějí poroučet větru a dešti ještě více než bývalý CCCP a tyto pokusy již provádí, nejvíce znečišťují ovzduší i prostředí, nejvíce mrhají nerostným bohatstvím , energetickými zdroji, potravinami a vším, na úrok chudší čáti lidstva, vyvolávají záměrně válečné konflikty, aby z toho měli prachy, protože peníze jsou na prvním místě i přes mrtvoly, tak ať si ti nenažranci a světovládci užijí. Doufejme, že v létě přibydou parna, tajfuny, zemětřesení, aby si konečně uvědomili, že nejsou centrálním mozkem lidstva, američtí blbečkové a konečně si uvědomí jak se mají chovat. .
    • Dobře ty.
  • Druhý největší znečisťovatel životního prostředí na světě, odmítající podepsat Kjótský protokol - fašistická stoka uSSa, úpí pod údery spravedlivé Matky přírody - co příroda činí, dobře činí !!!
    • Jen ať Bůh trestá ty mezinárodní gangstery.!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit