Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To kuchaři hotelu U džbánu nevadí, nabídne hostům i zmrzlé brambory, když může nabídnout staré, zakyslé... čuně...
    • Hotel Džbán vlastní zřejmě soukromník a ten tlačí na svého kuchaře aby nic nepřišlo nazmar. Já byl docela nedávno se rekreovat v lázeňském komplexu Karlovy Studánky a co se týče jídla, tak jsem neměl co vytknout. Chutné, velké porce, na oběd a večeři byl výběr ze sedmi jídel, snídaně formou Švédského stolu a to vše i s ubytováním za akční cenu mimo sezonu 3600 na osobu za týden pobytu. Neuvěřitelné, že? Jenže Lázně jsou pořád ještě státní podnik.
  • Ba, ba, to je to globalni oteplovani. Za chvili tu bude uuurcite Sahara. A sportovni terminologie je prece in a cool a ready a pouzivat ji musi kazdy blb, aby ukazal, jak je chyyytrej, prece. *1* *1*
    • Ba, ba, to je pravda. Ono je třeba něco vědět o klimatologii a ne plácat nesmysly. Bývaly doby, kdy moudrost byla považována za hodnotu, ctnost a za hloupost se lidé styděli. Právě proto, že je to GLOBÁLNÍ oteplování, je třeba posuzovat to GLOBÁLNĚ, tj. v rozsahu celé Zeměkoule a v delším časovém rozpětí. Odvolávat se na to, že 24. března klesla v Horní Dolní raní teplota na -12 st. a "zlomila tak rekord", což pamětníci v hospodě nepamatují a usuzovat z toho, že tedy Zeměkoule se nemůže globálně oteplovat, to tedy svědčí opravdu o "moudrosti". *1* *1*
      • Je videt, ze hlavu na mysleni nemas. Jinak bys rozeznal ironii od vazne mysleneho prispevku. Zrovna v pakarne malujou a ty mas prazdniny, co? *1*
        • Nevím kdo z nás dvou nemá hlavu na myšlení, ale obávám se, že já to nejsem. *1*
          Samozřejmě že tvůj příspěvek chápu jako ironii . Ale můj příspěvek není zaměřen PROTI tvé ironii, ale je jejím POKRAČOVÁNÍM. Frštont? Zrovna v pakarne malujou a ty mas prazdniny, co? *1*
          • Nemam prazdniny, dneska makam uz od osmi, zatimco ty si valis p.del u kompu. V clanku o globalnim oteplovani nic neni, tudiz ten prispevek neni pokracovanim, ale jen pofiderni reakci na neco, co sis ani poradne neprecet. Takze timhle to do autu nezahrajes, tyhle spojitosti jsou krajne nelogicke a jestli je to tvuj normalni styl mysleni, tak mas fakt pradniny, jelikoz v tvem domovskem pavilonu ted radi maliri. *1*
            • Zajímavé, od 8 h makáš, ale v 11 h už máš čas válet si p.del u kompu. *1*
              Musím tě ujistit, že také nemám prázdniny, jednak je to už nějaký pátek co nechodím do školy a jednak se obávám, že ani školáci v tuto dobu prázdniny nemají. *1*
              Vidím, že ani sám nevíš co jsi napsal ve svém příspěvku: "Ba, ba, to je to globalni oteplovani." *1*
              Tak nevím kdo z nás dvou se vyjadřuje nelogicky. Obávám se, že já to nejsem.
              Možná makáš natíráním nějakého pavilonu a nafetoval jsi se ředidlem z barvy. *1*
  • Klima se zjevně mění a výkyvy meteorologických prvků zjevně přesahují obvyklé hranice. Otázkou je do jaké míry je to dáno normálním vývojem klimatu a co je reakce na stále větší zásahy člověka do přírody, kterými člověk narušuje rovnováhu v přírodě a vyvolává tak reakci k její opětné nastolení.

    Jenom na rozdíl od autora článku bych nepoužíval sportovní terminologii o tom, že "mráz lámal letité rekordy". U sportovců je to otázka fyzické přípravy, tréninku a především vůle realizovat svou touhu po exhibicionismu. Děje v přírodě probíhají podle přírodních zákonů a nejde tam o nějaké "úsilí" Přírody "překonávat" nějaké hranice. Ale to je otázka individuálního stylu vyjadřování. Já bych dal přednost spíš věcnosti před atraktivitou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit