Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až přestane Putin posílat Ruské vojáky rozvracet Ukrajinu bude mír - dříve ne.

    Putin se dopustil zločinu agrese jako Hitler.

    Jeho tvrzení že Ruští vojáci jsou tam pouze na dovolené vyvracejí samotní ruští
    vojáci kteří přiznávají že jsou tam prostě posíláni rozkazem.
    Mnoho z nich se proti tomu vzbouřilo a napsalo o tom obhájcům lidských práv v Rusku
    • až dosáhne doněcká a luhanská republika svého a odděllí se od náckovského zbytku, až se připojí k Polsku lvovská oblast a k Maďarsku zakarpatí.... pak bude ukrajina malý skanmzen kolem Kyjeva *3* *3* *3*
    • Jéééžiš, to je smrad!!! Tady někdo zrovna vyprásnul z makakovy ř.tě. *11* *11* *12*
      • Ano, sem to já, makakovo lejno, po ránu obzvášť uleželé. *7*
      • Ty jsi v té Putinově tak hluboko že už tě nevytáhnou ani jeřábem *1* *1* *1*
        • Omyl, Putin si na takové humusárny nepotrpí. To je výhradně výdobytek imperialistické koloniální morálky a především hlavní rys politiky makaka babráka islamisty hnusejna ohanbí. *1*
          • Jsi lhář!

            Podvodník Putin se nechal oslavovat za nález starých Amfor přestopže věděl že se jedná o podvod. Předem připravené divadélko kdy mu tam amfora byla nachystána.

            Pak to prasklo. Za tuto ubohost se mu na sítích smějí i samotní Rusové *1* *1*
            • Teď jsi mě dojal. Na nádru máme dvěstě ručníků jako pozdrav od makaka a já se mám posr. z tvých amfor. Mě vomejou, ty jsi fakt chodicí orgán. *1*
  • Sláva Rusku ! Sláva Putinovi! Sláva svobodnému Krymu !

    Sláva ruské armádě, našemu osvoboditeli a jediné záruce míru v Evropě !
    • Najdi si svůj nick ruský zoloději Ivane *12*
      • Je to vypatlanej ůůůl. *1*
  • S Hitlerem 21. století tedy s Putinem je třeba jednat ale tvrdě!!


    Rusko ohledně dění na Ukrajině šíří celou řadu dezinformací, ohradilo se americké ministerstvo zahraničí. Sestavilo a okomentovalo proto desetibodový seznam ruských tvrzení, které se podle Američanů nezakládají na pravdě. Podobný seznam zveřejnila také Severoatlantická aliance.

    7. ruské tvrzeníEtničtí Rusové na Ukrajině jsou v ohrožení
    Fakta: Průzkum International Republican Institute zveřejněný 5. dubna zjistil, že 74 procent z rusky mluvícího obyvatelstva ve východních a jižních oblastech Ukrajiny uvedlo, že "není pod tlakem nebo v ohrožení kvůli svému jazyku".
    • jasně, zákaz užívat ruštinu jako jazyka úředního, zákaz vysílání ruskojazyčných TV, převychovávání dětí k ukrjinskému nacionalismu, snaha dostat je z území pryč a také hrozby vyvraždění a užití atomu.... kdo by se toho bál, kdopak by to považoval za ohrožení......
  • Se mnou a mými bajkami netřeba se zaobírat. Jsem místní troll, ultrablb a zloděj nicků tapefix Tečka. Duševně narušená a nevyzrálá osobnost, což pramení z mé výchovy. Jsem holt makakovo lejno, které lze však lehce spláchnout do kanálu aniž by se člověk ušpinil. *3*

    Ať je venku léto nebo zima, Tečka u klávesnice i dřímá... *1*
    • Vašeho soudruha předsedu Miloše Zemana jsi popsal bezvadně *1* *1* *1*
      Pěkně jsem tě dostala. Hned jsi opravoval příspěvek. *1* *1* *1* *1*

      Jsi lhář zloděj nicků a všem kdo napíší pro tvé Rusko nepohodlnou pravdu dáváš
      nálepku neexistujícího cvoka Tečky aby jsi zdiskreditoval.

      Jsi osamocený proruský kolaborant a maskuješ to 350 nicky a naklikáváním hlasů. *1* *1*
      • Jsi osamocený pacient psychiatrické léčebny a koukám, že ses zase prokousal z klecového lůžka. *1*
      • Jsem tak natvrdlý, že nerozumím ani psanému textu. *3*
        • Souhlasím.
  • No, vono je to skoro jedno, kdo bude příštím prezidentem v USraeli - Bílý dům stejně řídí a ovládá někdo úplně jinej než jeho dočasný nájemce/dočasná nájemkyně, co ale plantá tahle vyzobaná slunečnice - v říjnu jí bude 68(!) - je neuvěřitelné i nebezpečné! Mocichtivou blbku Clintonovou by už neměli bez dozoru ani pouštět ven, natož na pódium... *5*
    • soudruhu,jen primitivní pitomec se může navážet do starších lidí ,vysoký věk není znakem hlouposti ty chytráku
      jsi ubohá zamindrákovaná nula *11*
      • vysoký věk mi na Clintonové vadí nejméně... ostatně který velikán se jím nechlubil...
      • Ty tvoje lejna jsou znakem tvé vypatlanosti, zloději. *12* *11*
        • i když budeš každou minutu měnit nick a plácat se po ramenou tak budeš stále a stále jen primitivní rudá varle *3*
          • Já jsem nick nezměnil od doby, co jsem se prvně přihlásil. Zato ty jsi chodicí převlečník. *1*
            • Já za to nemůžu, že sis nechal od makaka vylejzat palici a neumíš česky. Krásné české slovo, používali ho Voskovec a Werich, Nový, Březina, Němcová, Sova a jiní. Ale o těchto lidech jsi v životě neslyšel, co, ty orangutane? *1* *1*
            • chodící převlečník ?? ty jsi se určitě vrátil z Ruské lingvistické olympiády že ? *15*
  • dearputin.com
  • Příznivci Ruska a levicoví extrémisté jsou pouhou virtuální realitou

    Nebo prachobyčejní zbabělci? Obojí je možné, protože jsou silní pouze na webech a sociálních sítích. Když ale mají vyrazit do terénu, je to velká bída a jejich akce končí fiaskem. Silní jsou pouze přes klávesnice počítačů.
    • zdá se ale - připomínám triumfální volbu levicového pana prerzidenta, že jsou aktivní i jindde než u netu.... co ty na to jako svazák? *15* *15* *15* *15*
    • omyl
      neprojedou !!! *10*
    • To bylo křiku na různých facebookových skupinách typu Přátelé Ruska, jak zastaví americký konvoj, jak ho budou blokovat vlastními těly, někde dokonce hrozili barikádami, házením dlažebních kostek atd. Pak nastala chvíle pravdy a vojáci na obrněných transportérech pod symboly hvězd a pruhů vjely na území České Republiky. Po celou dobu jejich spanilé dragounské jízdy se opakoval stejný scénář: Tisíce a možná i desetitisíce lidí s lesy amerických vlajek, kteří je vítali, naproti tomu desítky, maximálně stovky protestujících, kterých si Američané ani nevšimli. Neplánované zpoždění nabral konvoj hned za hranicemi u Ostravy, ale nikoliv kvůli nějaké blokádě, ale nadšené davy jej nechtěly pustit dále.

      Byla legrace číst si pak reakce na proruských sociálních sítích. Mohutně se rozčiloval Jiří Vyvadil, který dokonce hrozil své skupině Přátelé Ruska rozpuštěním.
      • Hele, Jebe, koukám, že ti pěkně j.be!! *1*
        • Ty jsi toho důkazem.

          Jsi tu osamocený Ivane a snažíš se to zamaskovat 150 nicky a naklikáváním bodíků *1*
          • Běž do háje s takovými dem.ntními kydy. Jsi vedle a omíláš pořád to samý jako gramofon, ty převlíkači nicků. *12* *11* *12*
  • Ano všichni jsou nebezpeční, všichni budují armády a posílají je různě do světa a ohrožují všechno kolem sebe, ničí civilizace, kultury, stavějí strategicky základny, vyrábějí a prodávají zbraně.. jen ta USA je tak hodná, mírová a nic z toho nedělá.
    • přesně tak,jedinou zárukou míru na světě jsou jaderné zbraně pana Putina,které budí respekt a udržují rovnováhu ve světě,děkujeme pane Putine za všechno,naše děti vás budou navždy nosit ve svých srdcích *3*
      • Pokud Putin udrží svou linii, je to jisté, nedovolí amíkům zničit Evropu a to proto, že je také Evropan
      • Nekraď nick, makakovo lejno!! *11* *12* *11*
        • pardon ne trotle ale trolle,překlep *3*
          • Jak v mateřské škole, hňupe.
            • nebuď na mě zlí,mám tě rád,jsi můj vzor *13* *13*
        • souhlas,už to ti shapirovci přehánějí,že pane zlej trotle ?
          • Drž radši makakovi otvor, v poslední době mu to řídne, podle toho smradu, co tu předvádíte, lízači. *1*
  • jóó genia nikdo nepřelstí,je to vidět nejenom na raketově rostoucí ekonomice Ruska,tak i spokojeností všech Ruských občanů,kteří už teď nevědí co s penězi *1*
    • Táhni do makakova otvoru, zlodějskej tečkosimone!! *12* *11* *12*
      • dorazil Tečka,v Plzeňských gay barech mají svátky *12* *11* *12*
        • Hmm, tak to ses popsal pěkně. Podle tvých blbých kydů tě hned každej pozná, tečko. Já jsem tu už déle a teď jsi začal zase s tou tvojí d.bilní produkcí, makakův lízači.
          • ty jsi byl všude první,hlavně ve frontě na okusování kaštanů z ruských zadnic ty humusáku *15* *15* *15*
            • Jen si to užij, brzo už budeš chodit šestkrát denně do mešity a mlátit tou svojí blbou lebení o chodník. Šapitův lízač=Mohamedův lízač, že jo, Nassere? *1* *1*
    • škoda,že se v čechách nemáme tak dobře jako v Rusku *13*
      • Co to zas meleš, makakův lízači?
      • jen co se všichni proletáři spojí v jednu masu a po vzoru Řecka zatočíme s imperialistickou EU tak se vše vrátí do starých kolejí a blahobyt bude obnoven,sláva Řekům
  • Jooo, holka klincová, na Putina nemáš i kdyby ses rozkrájela. Ale pěnu u huby máš pěknou už teď. Jediná pomoc je klecové lůžko. *1* *12* *11*
    • najdi si svůk nick ty Plzeňská bukvive *11* *12*
      • Já ti jednu švihnu, že to vemeš raketově do čtvrtýho patra, sprostej zloději!!! *12* *11* *10*
        • ty můžeš tak akorát švihat prutem do hov.a při krmení holubů v parku ty posero *15* *15*
          • Ta tohle by mě nenapadlo. To je tvá denní činnost? Ahaaa, tak proto jsi tak senilně dětinskej, už to chááápu. *1*
            • No, ještě můžeš bejt deb.lně dětinskej, když se ti to první nelíbí, makakovo lejno.
            • senilně dětinskej,hmm zajímavá diagnóza pane doktore,kde jste studoval ? v Rusku ?? *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit