Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já za to nemůžu, že sis nechal od makaka vylejzat palici a neumíš česky. Krásné české slovo, používali ho Voskovec a Werich, Nový, Březina, Němcová, Sova a jiní. Ale o těchto lidech jsi v životě neslyšel, co, ty orangutane? *1* *1*
  • Najdi si svůj nick ruský zoloději Ivane *12*
  • Jsi osamocený pacient psychiatrické léčebny a koukám, že ses zase prokousal z klecového lůžka. *1*
  • Souhlasím.
  • Sláva Rusku ! Sláva Putinovi! Sláva svobodnému Krymu !

    Sláva ruské armádě, našemu osvoboditeli a jediné záruce míru v Evropě !
  • Jsem tak natvrdlý, že nerozumím ani psanému textu. *3*
  • chodící převlečník ?? ty jsi se určitě vrátil z Ruské lingvistické olympiády že ? *15*
  • Běž do háje s takovými dem.ntními kydy. Jsi vedle a omíláš pořád to samý jako gramofon, ty převlíkači nicků. *12* *11* *12*
  • Já jsem nick nezměnil od doby, co jsem se prvně přihlásil. Zato ty jsi chodicí převlečník. *1*
  • Ty jsi toho důkazem.

    Jsi tu osamocený Ivane a snažíš se to zamaskovat 150 nicky a naklikáváním bodíků *1*
  • Vašeho soudruha předsedu Miloše Zemana jsi popsal bezvadně *1* *1* *1*
    Pěkně jsem tě dostala. Hned jsi opravoval příspěvek. *1* *1* *1* *1*

    Jsi lhář zloděj nicků a všem kdo napíší pro tvé Rusko nepohodlnou pravdu dáváš
    nálepku neexistujícího cvoka Tečky aby jsi zdiskreditoval.

    Jsi osamocený proruský kolaborant a maskuješ to 350 nicky a naklikáváním hlasů. *1* *1*
  • i když budeš každou minutu měnit nick a plácat se po ramenou tak budeš stále a stále jen primitivní rudá varle *3*
  • S Hitlerem 21. století tedy s Putinem je třeba jednat ale tvrdě!!


    Rusko ohledně dění na Ukrajině šíří celou řadu dezinformací, ohradilo se americké ministerstvo zahraničí. Sestavilo a okomentovalo proto desetibodový seznam ruských tvrzení, které se podle Američanů nezakládají na pravdě. Podobný seznam zveřejnila také Severoatlantická aliance.

    7. ruské tvrzeníEtničtí Rusové na Ukrajině jsou v ohrožení
    Fakta: Průzkum International Republican Institute zveřejněný 5. dubna zjistil, že 74 procent z rusky mluvícího obyvatelstva ve východních a jižních oblastech Ukrajiny uvedlo, že "není pod tlakem nebo v ohrožení kvůli svému jazyku".
  • Se mnou a mými bajkami netřeba se zaobírat. Jsem místní troll, ultrablb a zloděj nicků tapefix Tečka. Duševně narušená a nevyzrálá osobnost, což pramení z mé výchovy. Jsem holt makakovo lejno, které lze však lehce spláchnout do kanálu aniž by se člověk ušpinil. *3*

    Ať je venku léto nebo zima, Tečka u klávesnice i dřímá... *1*
  • Ty tvoje lejna jsou znakem tvé vypatlanosti, zloději. *12* *11*
  • soudruhu,jen primitivní pitomec se může navážet do starších lidí ,vysoký věk není znakem hlouposti ty chytráku
    jsi ubohá zamindrákovaná nula *11*
  • Hele, Jebe, koukám, že ti pěkně j.be!! *1*
  • No, vono je to skoro jedno, kdo bude příštím prezidentem v USraeli - Bílý dům stejně řídí a ovládá někdo úplně jinej než jeho dočasný nájemce/dočasná nájemkyně, co ale plantá tahle vyzobaná slunečnice - v říjnu jí bude 68(!) - je neuvěřitelné i nebezpečné! Mocichtivou blbku Clintonovou by už neměli bez dozoru ani pouštět ven, natož na pódium... *5*
  • dearputin.com
  • Fááákt? Já myslím, že ne. Když má někdo vyjeb. mozek jako ty, tak už s tím nejde fakt nic dělat, jenom upižlat palici. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit