Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, ještě můžeš bejt deb.lně dětinskej, když se ti to první nelíbí, makakovo lejno.
  • senilně dětinskej,hmm zajímavá diagnóza pane doktore,kde jste studoval ? v Rusku ?? *15* *15*
  • Ta tohle by mě nenapadlo. To je tvá denní činnost? Ahaaa, tak proto jsi tak senilně dětinskej, už to chááápu. *1*
  • omyl
    neprojedou !!! *10*
  • Jen si to užij, brzo už budeš chodit šestkrát denně do mešity a mlátit tou svojí blbou lebení o chodník. Šapitův lízač=Mohamedův lízač, že jo, Nassere? *1* *1*
  • To bylo křiku na různých facebookových skupinách typu Přátelé Ruska, jak zastaví americký konvoj, jak ho budou blokovat vlastními těly, někde dokonce hrozili barikádami, házením dlažebních kostek atd. Pak nastala chvíle pravdy a vojáci na obrněných transportérech pod symboly hvězd a pruhů vjely na území České Republiky. Po celou dobu jejich spanilé dragounské jízdy se opakoval stejný scénář: Tisíce a možná i desetitisíce lidí s lesy amerických vlajek, kteří je vítali, naproti tomu desítky, maximálně stovky protestujících, kterých si Američané ani nevšimli. Neplánované zpoždění nabral konvoj hned za hranicemi u Ostravy, ale nikoliv kvůli nějaké blokádě, ale nadšené davy jej nechtěly pustit dále.

    Byla legrace číst si pak reakce na proruských sociálních sítích. Mohutně se rozčiloval Jiří Vyvadil, který dokonce hrozil své skupině Přátelé Ruska rozpuštěním.
  • Příznivci Ruska a levicoví extrémisté jsou pouhou virtuální realitou

    Nebo prachobyčejní zbabělci? Obojí je možné, protože jsou silní pouze na webech a sociálních sítích. Když ale mají vyrazit do terénu, je to velká bída a jejich akce končí fiaskem. Silní jsou pouze přes klávesnice počítačů.
  • nebuď na mě zlí,mám tě rád,jsi můj vzor *13* *13*
  • Všechno jde když se chce Ivánku *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ty můžeš tak akorát švihat prutem do hov.a při krmení holubů v parku ty posero *15* *15*
  • Jak v mateřské škole, hňupe.
  • ty jsi byl všude první,hlavně ve frontě na okusování kaštanů z ruských zadnic ty humusáku *15* *15* *15*
  • Drž radši makakovi otvor, v poslední době mu to řídne, podle toho smradu, co tu předvádíte, lízači. *1*
  • pardon ne trotle ale trolle,překlep *3*
  • Hmm, tak to ses popsal pěkně. Podle tvých blbých kydů tě hned každej pozná, tečko. Já jsem tu už déle a teď jsi začal zase s tou tvojí d.bilní produkcí, makakův lízači.
  • souhlas,už to ti shapirovci přehánějí,že pane zlej trotle ?
  • Nekraď nick, makakovo lejno!! *11* *12* *11*
  • přesně tak,jedinou zárukou míru na světě jsou jaderné zbraně pana Putina,které budí respekt a udržují rovnováhu ve světě,děkujeme pane Putine za všechno,naše děti vás budou navždy nosit ve svých srdcích *3*
  • To je celý, co jsi z toho pochopil, jako vždy úplně blbě? Tak to si musíš vzít ještě dva patáky na palici, aby ses dostal z toho schízorauše, co tu předvádíš. *1*
  • dorazil Tečka,v Plzeňských gay barech mají svátky *12* *11* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit